Apple biznesa risinājumi

Apple priekšrocības

 

Mainoties pasaulei, mainās arī uzņēmumi. Apple ierīces, programmatūra un pakalpojumi ir radīti, lai uzņēmumu darbinieki spētu ātri un efektīvi veikt savus pienākumus.

Mac

Īstenojiet lielus projektus! Ikvienam Mac datoram ir teicama veiktspēja, kas ļauj veidot sarežģītas izklājlapas, lieliskas prezentācijas un strādāt pie vairākiem projektiem vienlaikus.

iPad

Iegūstiet jaudu, kas krietni pārspēj daudzu personālo klēpjdatoru piedāvāto. Skenējiet preces, radiet 3D vizualizācijas, dariet vairākas lietas vienlaikus, izmantojot skatu Split View.

iPhone

Strādājiet pie iecerēm, esot ceļā. Radiet 3D vizualizācijas, izmantojot papildināto realitāti. Kopā ar komandu veidojiet prezentācijas lietotnē Keynote, esiet sasniedzami ar lietotnēm FaceTime, Messages un Mail.

Apple Watch

Turiet roku uz pulsa! Skatiet paziņojumus ar vienu pieskārienu, lasiet ziņas lietotnē Messages, izmantojiet visu, ko piedāvā darbam un labsajūtai radītās lietotnes.

Apple TV

Piešķiriet saviem projektiem kino estētiku! Demonstrējiet uz ekrāna apjomīgas prezentācijas un komplicētas datu vizualizācijas.

Iebūvētās lietotnes

Ar lietotnēm Notes, Siri Shortcuts un Reminders ikdienas darbības kļūst pavisam vienkāršas – parakstiet un skenējiet dokumentus vai ierīcē iPad skicējiet ar Apple Pencil.

Veikals App Store

Veikalā App Store dažādu uzdevumu veikšanai pieejamas vairāk nekā 235 000 biznesa lietotnes, piemēram, Cisco Webex vai Microsoft Excel ikdienas vajadzībām, vai arī tādi rīki kā Shapr3D un Scandit specifiskiem uzdevumiem.

Individualizētās lietotnes

Radiet nebijušas, oriģinālas lietotnes savam biznesam, izmantojot pašas jaunākās tehnoloģijas!

Drošība pirmajā, otrajā un trešajā vietā.

Apple ierīcēs un platformās personas dati un uzņēmumu informācija ir drošībā. Svarīgākos drošības iestatījumus, piemēram, uz datortehniku balstītu ierīces šifrēšanu, nevar atspējot nejauši. Pirkstu nospiedumu un sejas atpazīšanas funkcijas Touch ID un Face ID ļauj ērti nodrošināt aizsardzību katrai ierīcei. Tā kā virkne šo iespēju ir iespējotas pēc noklusējuma, darbinieki un IT personāls var ātri un viegli konfigurēt ierīci.

Jūsu rīcībā vienmēr, kad nepieciešams.

Apple Biznesa pārvaldnieks

Ērti konfigurējiet un pārvaldiet ierīces un lietotnes; izveidojiet Apple ID katram darbiniekam.

AVAD paplašinātā garantija

Parūpējieties, lai jūsu ierīcēm ir spēkā garantija visu to lietošanas laiku.

Apmācība 

Apmāciet IT personālu un uzņēmuma programmētājus konfigurēt Apple produktus un izstrādāt pielāgotas lietotnes.

Apple strādā, lai pasaule kļūtu labāka

Kā iegādāties

Lietotnes, kas maina to, kā strādājam. Mainās viss.

Mainiet to, kā darāt darbu. Veikalā App Store ir vairāk nekā 235 000 lietotņu uzņēmumu darbiniekiem, un Apple ierīces ir aprīkotas ar jaudīgām tehnoloģijām, kas ikvienam palīdz veiksmīgi realizēt lieliskas idejas. Izvēlieties lietotnes ikdienas uzdevumiem, klientu apkalpošanai un efektīvām biznesa operācijām. Apple platformās radiet individualizētas lietotnes, lai jūsu iespējas būtu neierobežotas.

Palieliniet biznesa jaudu un mainiet realitāti ar iebūvētām tehnoloģijām! 

Apple tehnoloģijas maina uzņēmējdarbības nākotni. Darbinieki var apskatīt projektus attālināti, izmantojot papildināto realitāti; pārraudzīt ražošanas iekārtas, izmantojot mašīnmācīšanos; vienkāršot ikdienas pienākumus, izmantojot ierīces viedspēju un Siri. 

Papildināta realitāte

Konsultējiet pacientus vai labojiet reaktīvās lidmašīnas! Pateicoties augstas efektivitātes procesoriem, kamerām un kustību sensoriem, papildinātās realitātes attēli ir ļoti reālistiski.

Papildināta realitāte

Konsultējiet pacientus vai labojiet reaktīvās lidmašīnas! Pateicoties augstas efektivitātes procesoriem, kamerām un kustību sensoriem, papildinātās realitātes attēli ir ļoti reālistiski.

Mašīnmācīšanās

Uzlabojiet biznesa operācijas, loģistiku un pārraudzību, izmantojot mašīnmācīšanās algoritmu ietvarus un tehnoloģiju Core ML!

Papildināta realitāte

Konsultējiet pacientus vai labojiet reaktīvās lidmašīnas! Pateicoties augstas efektivitātes procesoriem, kamerām un kustību sensoriem, papildinātās realitātes attēli ir ļoti reālistiski.

Siri saīsnes

Uzziniet ātrāko maršrutu uz galamērķi un nosūtiet plānoto ierašanās laiku, nepieskaroties savam iPhone tālrunim. Siri saīsnes apgūst lietotāja ikdienas darbības dažādās lietotnēs un paātrina to izpildi.

Iekštelpu kartes

Izveidojiet detalizētas daudzlīmeņu kartes publiskām un privātām iekštelpām – no noliktavām līdz iepirkšanās centriem.

Tehnoloģija Core NFC

Taupiet laiku, ierīču iPhone vai iPad satura pārvaldībai izmantojot tuvā lauka sakaru tehnoloģiju.

Lietotnes darbam vairākuzdevumu režīmā vai atsevišķiem uzdevumiem

Lietotājiem pieejamas daudz dažādas lietotnes. Uzlabojiet produktivitāti un sadarbību vai iegūstiet lietotnes, kas pielāgotas konkrētiem uzdevumiem un nozarēm.*

Split View + Microsoft Excel + PowerPoint

Skatiet vienlaikus tabulas un slaidus, izmantojot sadalīto ekrānu, un radiet maģiju ar Apple Pencil.

 

Keynote + Notes

Kopā ar komandu īstenojiet vērienīgus projektus un skenējiet dokumentus tiešā veidā lietotnē Notes.

Cisco Webex Meetings

Tiecieties un droši sadarbojieties ar kolēģiem Tokijā, Madridē vai tepat blakus telpā.

Salesforce

Pārvaldiet darbakārtību, atjauniniet klientu informāciju un izpildiet uzdevumus ar Siri balss komandām.

SuccessFactors

Skatiet darbinieku bonusus, pierakstieties tiešsaistes kursiem un pieprasiet atvaļinājuma dienas.

Bigtincan Hub

Piekļūstiet prezentācijām, esot ceļā, un demonstrējiet tās Apple TV, izmantojot protokolu AirPlay.

TeamViewer Pilot

Saņemiet ekspertu padomus un palīdzību attālināti no jebkuras vietas, izmantojot papildināto realitāti.

Shapr3D CAD modeling

Mēriet laukumu, izmantojot LiDAR, un modelējiet objektus, interjeru vai veselas pilsētas.

Noted.

Ierakstiet viedos audiofailus, kuros ar mašīnmācīšanās palīdzību likvidēts fona troksnis.

Radiet efektīvas lietotnes biznesam!

Apple nodrošina visu, lai izstrādātu lietotnes ierīcēm iPhone, iPad, Mac, Apple Watch un lietotnei Apple TV. Programmēšanas valodas Xcode un Swift ir jaudīgākas nekā jebkad un ļauj ērti radīt pirmklasīgas lietotnes.

Izvēlieties vislabāko datortehniku!

Katrā Apple ierīcē ir tehnoloģijas, kas jūsu uzņēmumam var palīdzēt daudz dažādos veidos. Iegūstiet pirmklasīgu veiktspēju ar A sērijas procesoriem. Laikus saņemiet paziņojumus viedpulkstenī Apple Watch. Rakstiet piezīmes ar Apple Pencil.

Integrējiet nemanāmi!

Viegli savietojami ar tādām uzņēmumu sistēmām kā Salesforce, SAP, IBM un citām. Turklāt, pateicoties pirmklasīgiem drošības risinājumiem, jūsu lietotnes ir pilnībā gatavas darbam.

Kopīgojiet!

Izmantojot Apple Biznesa pārvaldnieku, piegādājiet lietotnes darbiniekiem attālināti – vienalga, vai tas būtu viens cilvēks vai visa organizācija. Turklāt, izmantojot Apple Biznesa pārvaldnieku, individualizētās lietotnes varat izplatīt klientiem un partneriem privāti vai globālai auditorijai veikalā App Store.

Uzmanību,

gatavību –

starts!

Neatkarīgi no tā, vai jums ir desmit vai desmit tūkstoši Apple ierīču, tās viegli iekļaujas esošajā uzņēmuma infrastruktūrā. IT personāls ierīces var konfigurēt un pārvaldīt attālināti, turklāt iestatījumus var pielāgot katrai komandai atsevišķi. Gan ierīces Mac, iPad, iPhone, gan Apple TV ir gatavs darbam no pašas pirmās dienas.

Esiet situācijas noteicēji ar Apple Biznesa pārvaldnieku!

Apple Biznesa pārvaldnieks ir tīmekļa portāls, kas palīdz sagatavot darbam iPhone, iPad, Mac un Apple TV. Nodrošiniet darbiniekiem piekļuvi Apple pakalpojumiem, iestatiet ierīču reģistrāciju, izplatiet lietotnes, grāmatas un programmatūru – dariet to visu vienviet.

Ierīces

Reģistrējiet ierīces automātiskai iestatīšanai, izmantojot mobilo ierīču pārvaldības (MDM) sistēmu. Vienkāršojiet un pielāgojiet ierīču iestatīšanu darbiniekiem.

Saturs

Ērti iegādājieties darbiniekiem lietotnes un grāmatas. Izmantojiet mobilo ierīču pārvaldības (MDM) sistēmu, lai izplatītu pielāgotas lietotnes organizācijas iekšienē.

Cilvēki

Izveidojiet darbiniekiem pielāgotus Apple ID un piešķiriet atsevišķas tiesības papildu lietotājiem IT komandā.

Integrējiet jebkurā vidē!

Bezvadu tīkls (Wi-Fi) un tīklu savienojumi. Apple ierīces var droši pieslēgt bezvadu tīklam. Operētājsistēmās iOS, iPadOS un macOS ir iebūvēti drošības risinājumi, kas ļauj piekļūt bezvadu tīkliem, ieskaitot nozares standartus WPA3-Enterprise un 802.1X. Ja Apple ierīce tiek lietota Cisco tīklā, tehnoloģija Fast Lane nosaka prioritāti svarīgākajām biznesa lietotnēm, lai darbiniekiem tām būtu nepārtraukta pieeja. Turklāt, pateicoties uzlabotai tehnoloģijai, mainoties piekļuves punktiem, ierīces iPhone un iPad savienojumu nezaudē.

Integrējiet jebkurā vidē!

Virtuālais privātais tīkls (VPN). Ērti konfigurējiet Apple ierīces drošai piekļuvei uzņēmuma tīklam, lietojot iebūvēto atbalstu savienojumam ar VPN. Operētājsistēmas iOS, iPadOS un macOS pēc noklusējuma atbalsta nozares standarta tīklus IKEv2, Cisco IPsec un L2TP ar IPsec. Apple ierīces atbalsta arī tādus savienojumu veidus kā “VPN pēc pieprasījuma”, “pastāvīgais VPN” un “VPN lietotnē”, lai nodrošinātu savienojumus atsevišķām pārvaldītām lietotnēm vai konkrētiem domēniem. Lai kādu metodi jūsu uzņēmums izvēlētos, dati sūtīšanas laikā ir drošībā.

Integrējiet jebkurā vidē!

E-pasts. Ierīces iPhone, iPad un Mac atbalsta tādus e-pasta pakalpojumus kā Microsoft Exchange, Office 365, kā arī citus populārus pakalpojumus, piemēram, G Suite, lai tūlītēji aizgādātu e-pastu, kalendāru, kontaktus vai uzdevumus, izmantojot šifrētu SSL savienojumu. Ierīču iPhone un iPad lietotnes Mail, Calendar, Contacts un Reminders atbalsta pakalpojumu Exchange, ļaujot darbiniekiem intuitīvi veikt tādas ikdienas darbības kā sapulču ielūgumu apstiprināšana vai kontaktu atrašana sarakstā Global Address List.

Integrējiet jebkurā vidē!

Failu nodrošinātāji. Lai faili būtu pieejami visās ierīcēs, lietotne Files operētājsistēmās iOS un iPadOS un lietotne Finder operētājsistēmā macOS ļauj darbiniekiem tūlītēji piekļūt tādiem trešo pušu mākoņa pakalpojumiem kā Box, Dropbox, OneDrive, Adobe Creative Cloud un Google Drive. Turklāt lietotnes Files un Finder atbalsta arī failu kopīgošanu, izmantojot standartus SMB un WebDAV, kas ļauj darbiniekiem ērti piekļūt uzņēmuma failu serveriem visās Apple ierīcēs.

Integrējiet jebkurā vidē!

Direktorija pakalpojumi. Apple ierīcēs var piekļūt direktoriju pakalpojumiem, lai pārvaldītu identitātes un citus lietotāju datus, tostarp Aktīvajam direktorijam (Active Directory), Direktoriju vieglpiekļuves protokolam (LDAP) un Atvērtajam direktorijam (Open Directory). Atsevišķi mobilo ierīču pārvaldības (MDM) sistēmu piegādātāji uzreiz nodrošina rīkus, kas viņu pārvaldības risinājumus integrē Aktīvajā direktorijā vai Direktoriju vieglpiekļuves protokolā. Organizācijām, kuras izmanto lokālo Aktīvo direktoriju, pirmās puses Kerberos paplašinājums nodrošina paroļu pārvaldību un Kerberos pieprasījumu pārvaldību, lai pieteiktos iekšējās lietotnēs un tīmekļa vietnēs.

Integrējiet jebkurā vidē!

Identitātes nodrošinātāji. Jaunākās operētājsistēmu iOS, iPadOS un macOS versijas atbalsta jaunu vienotas pierakstīšanās (SSO) platformu, ļaujot lietotājiem pierakstīties uzņēmuma lietotnē vienu reizi un to neatkārtot citās lietotnēs vai tīmekļa vietnēs. Šī platforma nodrošina vairākfaktoru autentifikāciju, kuru atbalsta iesaistītie identitātes nodrošinātāji ik reizi, kad lietotāji pierakstās kādā uzņēmuma resursā. IT personāls tagad var konfigurēt autentifikāciju no mākoņu identitātes nodrošinātājiem, veicot sākotnējo ierīces reģistrēšanu un iestatīšanu.

Dažādas pieejas ierīču konfigurācijas izplatīšanai

Apple piedāvā izvēlēties organizācijas vajadzībām atbilstīgu ierīču konfigurēšanu. Aizsargājiet uzņēmuma informāciju un vienlaikus nodrošiniet to darbinieku privātumu, kuri lieto savas ierīces, izmantojot lietotāju reģistrāciju. Vai saglabājiet lielāku kontroli pār organizācijas ierīcēm, izmantojot uzraudzību un ierīču reģistrāciju.

Lietotāju reģistrācija personīgajās ierīcēs

Pārbaudīti un droši.

Lietotāju reģistrācija ļauj aizsargāt darbinieku privātumu un IT personālam rūpēties par uzņēmuma datu drošību. Pārvaldītie dati tiek kriptogrāfiski glabāti atsevišķā Apple failu sistēmas (APSF) sējumā.

Pārvaldiet tikai to, kas nepieciešams.

IT personāls var pārvaldīt uzņēmuma konfigurāciju apakškopas un politikas, vienlaikus ierobežojot noteiktas pārvaldības funkcijas, piemēram, attālinātu visa ierīces satura dzēšanu vai personiskās informācijas vākšanu.

Lietojiet vienā ierīcē divus Apple ID.

Darbinieki, kuri darbā lieto savu ierīci, vienlaikus pārvaldītajam Apple ID, kas izmantojams piekļuvei uzņēmuma datiem, var saglabāt savu esošo Apple ID. Visi dati tiek glabāti atsevišķi un ir privāti.

Mobilo ierīču pārvaldības (MDM) risinājuma funkciju ierobežojumi personīgajās ierīcēs

 • Kontu konfigurēšana
 • VPN konfigurēšana lietotnei
 • Lietotņu instalēšana un konfigurēšana
 • Ieejas koda pieprasīšana
 • Atsevišķu ierobežojumu ieviešana
 • Piekļūšana darba lietotnēm
 • Darba datu noņemšana
 • Piekļuve privātai informācijai
 • Piekļuve privātām lietotnēm
 • Jebkādu privāto datu noņemšana
 • Ierīces audita žurnālu vākšana
 • Privāto lietotņu pārņemšana
 • Sarežģīta ieejas koda pieprasīšana
 • Attālināta visa ierīces satura dzēšana
 • Piekļuve ierīces atrašanās vietai

Uzņēmuma ierīču uzraudzība

Izvēlieties automatizētu reģistrāciju!

IT personāls jaunas ierīces iestatīšanas procesā var automātiski to piesaistīt mobilo ierīču pārvaldības (MDM) sistēmai. Tāpat IT personāls var pielāgot jauno darbinieku uzņemšanas procesu, padarot to darbiniekam ērtu.

Iegūstiet lielāku kontroli!

Izmantojot uzraudzību, IT personāls var piekļūt vadīklām, kas citos ierīču sagatavošanas modeļos nav pieejamas, tostarp papildu drošības konfigurācijai, nenoņemamai mobilo ierīču pārvaldībai (MDM) un programmatūras atjauninājumu pārvaldībai.

Izvēlieties atbilstīgu ierīces izmantošanas modeli! 

IT personāls var izsniegt darbiniekiem ierīces ikdienas lietošanai, kopīgot ierīces regulāriem uzdevumiem vai konfigurēt ierīci konkrētam mērķim vienā lietotnē.

IT personālam ir lielāka kontrole,

ja Apple ierīces tiek uzraudzītas.

 • Kontu konfigurācija
 • Globālo pilnvaru konfigurācija
 • Lietotņu instalēšana, konfigurācija un noņemšana
 • Sarežģīta ieejas koda pieprasīšana
 • Visu ierobežojumu ieviešana
 • Piekļuve visām lietotnēm
 • Attālināta visa ierīces satura dzēšana
 • Programmatūras atjauninājumu pārvaldība
 • Sistēmas lietotņu noņemšana
 • Ekrāna fona modificēšana
 • Vienas lietotnes aktivizēšana
 • Aktivēšanas slēdža apiešana
 • Forsēta Wi-Fi ieslēgšana
 • Nozaudēšanas režīma iestatīšana

Jaunums

Koplietojams iPad, individuāla izmantošana

Pierakstieties jebkurā ierīcē!

Koplietojams iPad (Shared iPad) ļauj vairākiem lietotājiem izmantot vienu un to pašu ierīci, nekopīgojot lietotāja informāciju. Darbiniekiem pierakstoties ar uzņēmuma piešķirtu pārvaldītu Apple ID, iPad planšetdatorā tiek ielādēti dati, izmantojot funkciju “Pagaidu sesija” (Temporary Session). Tādējādi darbinieki var pierakstīties jebkurā ierīcē.

 

Iegūstiet personalizētu piekļuvi!

Lietotājiem ir piekļuve privātiem failiem un mapēm lietotnēs Files un Mail, kas konfigurētas, izmantojot MDM sistēmu, kā arī lietotnes iestatījumiem un datiem.

 

Izmantojiet funkciju “Pagaidu sesija”!

Jaunā funkcija “Pagaidu sesija” (Temporary Session) jebkuram lietotājam ļauj piekļūt iPad planšetdatoram un, lietotājam izrakstoties, automātiski dzēš visus datus. Tādējādi ikviens lietotājs var lietot iPad, nekopīgojot informāciju ar citiem.

Pārvaldiet ierīces bez piepūles!

Apple ierīcēs ir iebūvēta drošas pārvaldības vide, kas ļauj IT personālam konfigurēt iestatījumus, pārvaldīt ierīces, iestatīt drošības funkcijas attālināti bezvadu režīmā. IT personāls var izveidot profilus, lai darbiniekiem ir viss drošam un produktīvam darbam. IT personāls pārvalda Apple ierīces nemanāmi, neatslēdzot iespējas vai neatspējojot funkcionalitāti, vienlaikus nodrošinot uzņēmuma datu drošību.

Izmantojiet risinājumus vienā vidē!

 

Izmantojot operētājsistēmās iOS, iPadOS, macOS un tvOS iebūvēto drošas pārvaldības vidi, IT personāls var konfigurēt un atjaunināt iestatījumus, piegādāt lietotnes, pārraudzīt atbilstību, sūtīt pieprasījumus uz ierīcēm un attālināti dzēst uzņēmuma datus. Vide atbalsta personīgās un uzņēmuma ierīces.

Izvēlieties kādu no daudzajiem MDM risinājumiem!

 

Neatkarīgi no tā, vai uzņēmums lieto mākonī balstītu vai lokālo serveri, tas var izvēlēties kādu no daudzajiem tirgū pieejamajiem MDM risinājumiem ar dažādām iespējām un atšķirīgu cenu. Katrs risinājums izmanto operētājsistēmās iOS, iPadOS, macOS un tvOS iebūvēto Apple pārvaldības vidi, lai pārvaldītu platformu funkcijas un iestatījumus.

Ērti konfigurējiet un kontrolējiet ierīces!

 

MDM risinājums ļauj konfigurēt lietotnes, kontus un datus katrā ierīcē. Tas ietver arī integrētās funkcijas, piemēram, paroļu un politiku ieviešanu. Darbiniekiem vadīklas ir redzamas, vienlaikus nodrošinot, ka to personiskā informācija paliek privāta. IT personāls saglabā pārraudzību, nekaitējot darbinieku produktivitātei un veiksmīgam darbam.

Testējiet un ieviesiet atjauninājumus, kad tas nepieciešams!

 

IT personāls var atlikt attālinātu pārraudzīto iOS, iPadOS, macOS un tvOS ierīču jaunināšanu. Tādējādi IT nodaļai ir laiks pamatīgai jauninājumu caurskatīšanai. Kad izlaišanas versija ir apstiprināta, IT personāls var izlemt, kura versija lietotājiem jālejupielādē un jāinstalē. Pēc tam IT personāls var nogādāt atjauninājumus visiem darbiniekiem, lai nodrošinātu, ka visās ierīcēs ir iespējotas jaunākās drošības funkcijas.

Lai privātā informācija paliek privāta!

 

Katrā Apple produktā ir īpaši domāts par lietotāja privātumu. Kad vien iespējams, tiek lietota apstrāde ierīcē, datu vākšana ir ierobežota, viss veidots tā, lai lietotājiem ir skaidra un saprotama kontrole pār saviem datiem.

MDM protokols ļauj IT personālam mijiedarboties ar Apple ierīci, taču ierobežo piekļuvi noteiktai informācijai un iestatījumiem. Neraugoties uz izvēlēto ierīces pārvaldības modeli, MDM ietvars neļauj piekļūt tādai privātai informācijai kā e-pasts, ziņas, meklēšanas vēsture un ierīces atrašanās vieta.

Uzņēmuma informācija ir rūpīgi aizsargāta

Kad ierīce ir sagatavota darbam, IT personāls var pārvaldīt un aizsargāt uzņēmuma datus, pateicoties iebūvētām drošības funkcijām un papildu vadīklām, ko nodrošina mobilais ierīces pārvaldības (MDM) risinājums. Dažādu lietotņu standarta ietvari iespējo konfigurāciju un nepārtrauktu iestatījumu pārvaldību.

Aizsargājiet darba datus!

 

Izmantojot MDM risinājumu, IT personāls var ieviest un pārraudzīt drošības politikas. Piemēram, MDM risinājuma ietvaros iOS un iPadOS ierīcēs uzstādot ieejas kodu, tiek automātiski iespējota datu aizsardzība, nodrošinot ierīcei failu šifrēšanu. Ar MDM politikām Mac datorā var iespējot FileVault šifrēšanu, lai dati glabātos fiziskā datu nesējā. Tāpat MDM risinājumu var izmantot, lai konfigurētu Wi-Fi un VPN un izvietotu sertifikātus papildu drošībai.

Bloķējiet, nosakiet atrašanās vietu, izdzēsiet!

Ierīces nozaudēšanas gadījumā uzņēmuma dati netiek zaudēti. Lai aizsargātu uzņēmuma datus, IT personāls ierīcēs ar iOS, iPadOS un macOS operētājsistēmām var attālināti bloķēt un izdzēst visus sensitīvos datus. Pārraudzītām iOS un iPadOS ierīcēm IT personāls var iespējot nozaudēšanas režīmu (Lost Mode), lai noteiktu ierīces atrašanās vietu. Turklāt IT personālam ir rīki, lai pārraudzītu uzņēmuma lietotnes un nekavējoties tās no ierīces noņemtu, neizdzēšot privātos datus.

Ieviesiet dalītu, ērtu un drošu pārvaldību!

MDM risinājumi ļauj ierīces pārvaldīt granulāri, bez vajadzības pēc konteineriem. Iestatot funkciju Managed Open In, IT personāls var liegt pielikumu un dokumentu atvēršanu nepārvaldītās vietās. Operētājsistēmā macOS iebūvēta drošības funkcija ļauj IT personālam šifrēt datus, aizsargāt ierīci no ļaunatūras un ieviest drošības iestatījumus, neizmantojot trešo pušu rīkus.

Izmantojiet lietotnes, kurām uzticaties!

Pateicoties vienotam ietvaram un kontrolētai videi, Apple platformās esošās lietotnes ir drošas kopš izstrādes brīža. Mūsu izstrādātāju programmas ietvaros tiek pārbaudīta katra izstrādātāja identitāte, un, pirms lietotnes nonāk veikalā App Store, tās tiek verificētas. Apple nodrošina izstrādātājiem vidi tādām funkcijām kā parakstīšanās, lietotņu paplašinājumi, pilnvaras un izmēģināšanas vidi papildu drošībai.

Vienkāršota piekļuve uzņēmuma datiem un pakalpojumiem

Operētājsistēmas iOS, iPadOS un macOS ļauj IT personālam viegli integrēt risinājumus organizācijas direktorija pakalpojumā vai mākoņa identitātes nodrošinātājā. IT personāls var savienot Apple Biznesa pārvaldnieku ar Microsoft Azure Aktīvo direktoriju (Microsoft Azure AD), ļaujot darbiniekiem ērti piekļūt Apple pakalpojumiem, izmantojot pārvaldīto Apple ID.

Izveidojiet darbiniekiem pārvaldītu Apple ID!

Uzņēmums izveido un pārvalda pārvaldītos Apple ID, kas paredzēti lietošanai darbiniekiem un uzņēmumam piederošās ierīcēs. Lai darbiniekiem automātiski izveidotu pārvaldītus Apple ID, uzņēmums var izmantot Apple Biznesa pārvaldnieku. Tas ļauj darbiniekiem sadarboties, izmantojot Apple lietotnes un pakalpojumus, kā arī piekļūt uzņēmuma datiem pārvaldītās lietotnēs, kuras izmanto iCloud Drive. Ja uzņēmums izmanto lietotāju reģistrācijas iespēju, darbinieks tam piederošā ierīcē vienlaikus var izmantot gan pārvaldīto, gan personīgo Apple ID.

Vienkāršojiet pieteikšanos ar vienotu pierakstīšanos!

Lai darbiniekiem būtu ērti pierakstīties uzņēmuma lietotnēs un tīmekļa vietnēs, operētājsistēmās iOS, iPadOS un macOS ir visu sistēmu aptverošs paplašinājuma ietvars, kas nodrošina vienotu pierakstīšanos. Paplašinājuma ietvars ir jāatbalsta mākoņu identitātes sniedzējiem, un to var konfigurēt, izmantojot MDM risinājumu. Organizācijām, kas izmanto Kerberos protokolu, pirmās puses paplašinājums nodrošina paroļu pārvaldību un lokālo paroļu sinhronizāciju iekšējām lietotnēm.

Pieslēdzieties Microsoft Azure AD autentifikācijai!

Izmantojot ārēju autentifikāciju, IT personāls var pieslēgt Apple Biznesa pārvaldnieku Microsoft Azure AD, ļaujot darbiniekiem izmantot savu esošo lietotājvārdu un paroli kā pārvaldīto Apple ID. Darbinieki var piekļūt un sadarboties Apple pakalpojumos, tostarp iCloud Drive, Notes un Reminders, izmantojot esošos akreditācijas datus. Pārvaldītais Apple ID tiek izveidots automātiski brīdī, kad lietotājs pirmo reizi pierakstās Apple ierīcē ar Azure AD lietotājvārdu un paroli. Lai sagatavotos šai vienkāršotajai pierakstīšanās iespējai:

Lai sagatavotos šai vienkāršotajai pierakstīšanās iespējai:

 

 1. pārliecinieties, ka uzņēmums izmanto Microsoft Azure Active Directory
 2. nosakiet uzņēmuma domēnus, kurus vēlaties savienot ar Apple Biznesa pārvaldnieku
 3. Apple Biznesa pārvaldniekā izveidojiet savienojumu ar Microsoft Azure Active Directory

Ļoti viegla satura izplatīšana

Ar Apple Biznesa pārvaldnieku ir viegli atrast, iegādāties un izplatīt liela apjoma informāciju, ja tas nepieciešams jūsu uzņēmuma ikdienas vajadzībām. Iegādājieties lietotnes veikalā App Store vai izmantojiet uzņēmumā vai pie trešo pušu izstrādātājiem īpaši jūsu biznesam radītās lietotnes. Ja lietotnes tiek izplatītas, izmantojot MDM risinājumu, IT personālam nevajadzēs izmantot izpirkšanas kodu vai Apple ID, lai saturu nogādātu uz katru ierīci.

Iegādājieties lietotnes un grāmatas vairumā!

 

Iegādāties lietotnes vairumā operētājsistēmās iOS, iPadOS un macOS ar Apple Biznesa pārvaldnieku ir vēl ērtāk. Kad lietotnes licence vairs nav vajadzīga, to var ērti piešķirt citai ierīcei vai darbiniekam. Tāpat varat pārvaldīt arī individualizēto lietotņu licences, kuras izstrādātas uzņēmumā vai pie trešās puses izstrādātāja. Un, izmantojot iespēju Volume Credit, varat veikt pasūtījumus, lai iegādātos saturu no sava tālākpārdevēja.

Iegūstiet ērtu izplatīšanu!

 

Lietotnes, kas iegādātas, izmantojot Apple Biznesa pārvaldnieku, var viegli nogādāt lietotājiem un ierīcēm jebkurā valstī, kur lietotne ir pieejama, izmantojot MDM risinājumu. Izmantojot MDM risinājumu, jūs varat privāti un droši nogādāt saturu konkrētiem partneriem, klientiem vai franšīzes turētājiem. Tāpat uzņēmuma darbiniekiem varat nodot patentētās lietotnes.

Saņemiet atbalstu tad, kad tas nepieciešams

Īsta veiksme īstā pasaulē.

Apskati, kā uzņēmumi izmanto Apple ierīces un lietotnes un maina to, kā tie strādā.

Capital klientu pieredzes stāsti

Dizaina birojs H2E ir starptautiskām godalgām bagātākais dizaina uzņēmums Latvijā. Biroja komanda rada gan grafikas, gan objektu, gan telpu dizainu, sākot no izpētes darbiem līdz pilnīgai projekta realizācijai.

Vairāk skaties šeit.

Modes un reklāmas fotogrāfam Mikam Užanam dators ir ne tikai darba instruments, bet arī apbrīnas objekts.

Viņš atzīst: “Izvēloties Macbook Pro M1 Max datoru, es nevarēju iedomāties, ka tā jūsmošu par vienu dzelzs gabalu. Ir sajūta, ka datorā viss veidots tā, lai atvieglotu mums ikdienu!”

Vairāk skaties šeit.

Rīgas Valsts tehnikums ir vienīgā profesionālā iestāde Baltijā, kas piedāvā iegūt izglītību nozīmīgajā un perspektīvajā poligrāfijas jomā: apgūt digitālās drukas operatora un iespieddarbu noformējuma tehniķa profesiju.

Vairāk skaties šeit.

Jau vairāk nekā 100 gadu Latvijas Mākslas akadēmija ir vadošā augstākās izglītības iestāde Latvijā mākslas un dizaina jomā. Viens no pieprasītākajiem studiju virzieniem ir grafikas dizains, kurā datortehnikai ir īpaši svarīga loma.

Vairāk skaties šeit.