IT apkalpošana

Neredzama, bet izšķiroši svarīga — tieši IT apkalpošanas kvalitāte nosaka to, cik raiti noritēs klientu apkalpošana, sadarbība starp darbiniekiem, datu apstrāde un pārējie biznesa procesi. Profesionāla IT apkalpošana palīdz minimizēt datu zaudēšanas un darbības pārtraukumu riskus, kā arī optimizēt savu IT sistēmu darbu ilgtermiņā. Tādējādi tā ir viena no svarīgākajām uzņēmuma konkurētspējas sastāvdaļām.

Capital sniedz saviem klientiem kompleksus pakalpojumus, sākot no aparatūras optimālas konfigurēšanas līdz tīklu drošības risinājumiem un IT arhitektūras plānošanai. Mēs piedāvājam individuāli pielāgotus pakalpojumus un komandu, uz kuru var paļauties pat lielākajos izaicinājumos. Izvēloties IT apkalpošanu Capital, ikviens mūsu klients savā rīcībā iegūst Latvijas zinošāko IT departamentu.

Nepārtraukta piekļuve datiem un programmatūrai

Vērtīgi uzņēmuma
dati — vienmēr drošībā

Ātrāka un efektīvāka klientu apkalpošana

Līdz minimumam samazināti darbības pārtraukumu riski

Kāpēc izvēlēties mūs?

Capital komandas zināšanas, kas uzkrātas vairāk nekā 30+ gadu garumā, ļauj mums nodrošināt īpaši augsta līmeņa IT apkalpošanu:

  • pieredze darbā gan ar maziem, gan vidējiem un lieliem uzņēmumiem;
  • iespēja piedāvāt individuālus, īpaši piemērotus risinājumus;
  • cieša sadarbība ar pasaules labākajiem IT infrastruktūras ražošanas uzņēmumiem;
  • komanda, kas seko nozares jaunumiem un spēj kompetenti atbildēt uz vissarežģītākajiem jautājumiem.

Capital piedāvā:

Detalizēts IT audits

Kā uzlabot esošo IT sistēmu un optimizēt tās elementu mijiedarbību? Sniedzam profesionāļu rekomendācijas, kas palīdzēs kāpināt uzņēmuma produktivitāti, samazināt riskus un izmaksas ilgtermiņā.

IT arhitektūras izstrāde

Mūsu pieredze ar dažāda lieluma un atšķirīgu nozaru uzņēmumiem ļauj no daudzveidīgajām produktu un aparatūras iespējām izveidot katram individuālajam gadījumam optimāli piemērotu risinājumu — gan izmaksu, gan veiktspējas ziņā.

Sistēmu uzturēšana

Hibrīddarbs, specifiskas prasības aparatūras ziņā vai jaunas biznesa vajadzības — mēs piedāvājam datortehnikas un infrastruktūras apkalpošanu un uzturēšanu, kas elastīgi piemērojas konkrētai situācijai un ļauj neraizēties par darbības pārtraukumiem.

Sadarbības piemēri

Saviem klientiem nodrošinām pilnu IT apkalpošanu, ieskaitot datu tīkla konfigurāciju, sistēmu konfigurāciju, iekšējo datu tīklu auditu, konsultācijas, MikroTik iekārtu pārvaldību un citus pakalpojumus. Rezultāts, ko sasniedzam — droša infrastruktūra, kas optimāli funkcionē un aug līdzi klienta vajadzībām. Daži sadarbības piemēri:

Sazinies ar mums, lai saņemtu individuālu IT apkalpošanas piedāvājumu savam uzņēmumam!

Ganību dambis 23c, Rīga, LV-1005

IKT pakalpojumu nodaļa


Eduards Harčuks

IKT pakalpojumu vadītājs