Valsts un pašvaldību iepirkumu nodaļa

Aprīkojums efektīvam pašvaldību iestāžu darbam, skolēnu vajadzībām piemēroti datori attālinātajām mācībām, datortehnika operāciju zālēm un pat militārajiem uzdevumiem — Capital jau 30+ gadus ir uzticams IT partneris valsts un pašvaldību iestādēm visā Latvijā.

Piedaloties iepirkumos, mēs piedāvājam gan infrastruktūras risinājumus, gan tehnikas piegādi, servisa pakalpojumus un IT apkalpošanu. Mūsu pieredzējušie speciālisti spēj atrast risinājumus, kas sniedz augstāko veiktspēju un drošību, vienlaikus kontrolējot izmaksas.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu savai iestādei pielāgotu piedāvājumu!

Tālr.: 62 102 544 (9:00 - 18:00)

Pašvaldību un valsts IT pamatvajadzības

Efektīvai pārvaldībai nepieciešama uzticama tehnika. Gadu desmitiem piegādājot IT aprīkojumu valsts un pašvaldības iestādēm, mēs ikreiz spējam piemeklēt risinājumu, kas piedāvā pārliecinoši labāko veiktspējas un cenas attiecību.

Izglītība

Pasaules lielākie datortehnikas ražotāji rada arvien izturīgāku, kompaktāku un jaudīgāku tehniku mācībām. Cieša sadarbība ar Dell, Apple, Lenovo un citiem ražotājiem ļauj Capital sniegt saviem klientiem mūsdienīgāko piedāvājumu.

Medicīna

Sadarbība ar Latvijas lielākajām medicīnas iestādēm ir ļāvusi mums izzināt šīs nozares vajadzības līdz sīkākajām detaļām. Mēs piedāvājam IT infrastruktūras izstrādi, tehnikas nomu, aprīkojumu diagnostikai, ārstu ikdienas darbam un pat operāciju zālēm. 

Drošība un aizsardzība

Temperatūras svārstības, nokrišņi, vibrācijas un putekļi — tie ir apstākļi, kuros jāspēj darboties policijas, armijas un citu drošības un aizsardzības iestāžu tehnikai. Mēs spējam piemeklēt aprīkojumu, kas sasniedz visaugstāko veiktspēju visizaicinošākajās situācijās.

Sadarbības piemēri

Esam palīdzējuši saviem klientiem optimizēt IT aprīkojumu un infrastruktūru, apgādājuši ar darbam nepieciešamajiem datoriem — gan populāriem portatīvo datoru modeļiem, gan individuāli ražotiem datoriem ar specifisku konfigurāciju, kā arī īstenojuši daudzus kompleksus risinājumus, kas palīdz valsts un pašvaldību iestādēm un uzņēmumiem sasniegt to mērķus. Daži sadarbības piemēri:

Valsts un pašvaldību iepirkumu nodaļa

Tālr.: 62 102 544 (9:00 - 18:00)

Ganību dambis 23c, Rīga

Valsts un pašvaldību iepirkumu nodaļa


Alise Riekstiņa-Oto

Administratīvā vadītāja

Mārcis Martinsons

Projektu vadītājs

Kaspars Januševskis

Projektu vadītājs

Artūrs Minajevs

Projektu vadītājs

Džeina Pugule-Fogele

Projektu vadītāja

Māris Gailis

Projektu vadītājs