Videonovērošana

Aizsardzība pret zādzībām, ražošanas procesu kontrole, loģistikas pārvladība, darbinieku uzraudzība — videonovērošanas sistēmas izveidei var būt vairāki mērķi, taču labu risinājumu vienmēr raksturo integritāte.

Uzņēmumi nereti sastopas ar situācijām, kad izvēlētās iekārtas neatbilst nozares un likumu prasībām vai pakalpojums ir sadrumstalots, jo par tehniku, tās uzstādīšanu, servisu un integrāciju atbild dažādi piegādātāji. Mēs palīdzam klientiem tikt pie videonovērošanas sistēmām, kas perfekti atbilst uzņēmuma vajadzībām. Tādēļ piedāvājam pilnu servisu, sākot no izpētes un risinājuma izvēles, beidzot ar uzstādīšanu, uzturēšanu un tehnisko atbalstu, kā arī videonovērošanas sistēmu integrāciju un analītiku.

Pasaules atzītākie un drošības prasībām atbilstošie ražotāji

Sistēmu pārvaldība un analītika

Speciālistu konsultācijas un servisa atbalsts

Kāpēc izvēlēties mūs?

Capital komandas zināšanas un vairāk nekā 10 gadu pieredze darbā ar videonovērošanas sistēmām nozīmē:

  • kompetence darbā gan ar maziem, gan vidējiem un lieliem uzņēmumiem;
  • iespēja piedāvāt individuālus, īpaši piemērotus risinājumus;
  • plaša ražotāju izvēle dažādu nozaru vajadzībām;
  • komanda, kas seko nozares jaunumiem un spēj kompetenti atbildēt uz vissarežģītākajiem jautājumiem;
  • tehniskais atbalsts un serviss, kas gādā par sistēmu stabilitāti un uzticamību.

Capital piedāvā:

Risinājuma izvēli

Mēs piedāvājam pasaules populārāko ražotāju iekārtas, konsultējot klientus par labāko izvēli konkrētajam risinājumam. Kamēr atsevišķām nozarē būs piemērota tikai Eiropā ražota tehnika, kas atbilst GDPR un NIS2 direktīvu, kā arī NATO prasībām, citām situācijām var izvēlēties arī uzticamu Ķīnas ražotāju kameras.

Videonovērošanas pārvaldību

Dažādu ražotāju kameru integrācija vienotā sistēmā, kustības noteikšanas, sejas atpazīšanas, numurzīmju nolasīšanas funkciju pievienošana, integrācija ar signalizācijas, piekļuves kontroles un ugunsdrošības sistēmām — mēs palīdzēsim gūt maksimālus ieguvumus no videonovērošanas sistēmas.

Tehnisko atbalstu

Uzticamība ir obligāts nosacījums labi funkcionējošai videonovērošanas sistēmai. Tāpēc mūsu speciālisti nodrošina nepārtrauktu sistēmu uzturēšanu un operatīvu problēmsituāciju risināšanu.

Sazinies ar mums, lai saņemtu individuālu videonovērošanas sistēmas izveidei vai pārvaldei!

Pauls Eglītis

Attīstības projektu vadītājs