Videonovērošana un video pārvaldības sistēmas

Aizsardzība pret zādzībām, ražošanas procesu kontrole, loģistikas pārvaldība, darbinieku uzraudzība — videonovērošanas sistēmas izveidei var būt vairāki mērķi, taču labu risinājumu vienmēr raksturo integritāte.

Uzņēmumi nereti sastopas ar situācijām, kad izvēlētās iekārtas neatbilst nozares un likumu prasībām vai pakalpojums ir sadrumstalots, jo par tehniku, tās uzstādīšanu, servisu un integrāciju atbild dažādi piegādātāji. Mēs palīdzam klientiem sakomplektēt videonovērošanas sistēmas, kas perfekti atbilst uzņēmuma vajadzībām. Tādēļ piedāvājam pilnu servisu, sākot no izpētes un risinājuma izvēles, beidzot ar uzstādīšanu, uzturēšanu un tehnisko atbalstu, kā arī videonovērošanas sistēmu integrāciju un analītiku.

Pasaules atzītākie un drošības prasībām atbilstošie ražotāji

Sistēmu pārvaldība un analītika

Speciālistu konsultācijas un servisa atbalsts

Kāpēc izvēlēties mūs?

Capital komandas zināšanas un vairāk nekā 10 gadu pieredze darbā ar videonovērošanas sistēmām nozīmē:

  • kompetenci darbā gan ar maziem, gan vidējiem un lieliem uzņēmumiem;
  • iespēju piedāvāt individuālus, īpaši piemērotus risinājumus;
  • plašu ražotāju izvēli dažādu nozaru vajadzībām;
  • komandu, kas seko nozares jaunumiem un spēj kompetenti atbildēt uz vissarežģītākajiem jautājumiem;
  • tehnisko atbalstu un servisu, kas gādā par sistēmu stabilitāti un uzticamību.

Capital piedāvā:

Risinājuma izvēle

Mēs piedāvājam pasaulē populārāko ražotāju iekārtas, konsultējot klientus par labāko izvēli konkrētajam risinājumam. Kamēr atsevišķām nozarēm būs piemērota tikai Eiropā ražota tehnika, kas atbilst GDPR un NIS2 direktīvai, kā arī NATO prasībām, citām situācijām var izvēlēties arī uzticamu Ķīnas ražotāju kameras.

Videonovērošanas pārvaldība

Dažādu ražotāju kameru integrācija vienotā sistēmā, kustības noteikšanas, sejas atpazīšanas, numurzīmju nolasīšanas funkciju pievienošana, integrācija ar signalizācijas, piekļuves kontroles un ugunsdrošības sistēmām – mēs palīdzēsim saņemt maksimālus ieguvumus no videonovērošanas sistēmas.

Tehniskais atbalsts

Uzticamība ir obligāts nosacījums labi funkcionējošai videonovērošanas sistēmai. Tāpēc mūsu speciālisti nodrošina, lai sistēmas nepārtraukti tiktu uzturētas, un operatīvi risina problēmsituācijas.

Sazinies ar mums, lai saņemtu individuālu konsultāciju videonovērošanas sistēmas izveidei vai pārvaldei!

Pauls Eglītis

Attīstības projektu vadītājs