MikroTik ir viens no pasaules vadošajiem tīkla infrastruktūras ražotājiem, kura produktu kvalitāte un uzticamība ir augsti novērtēta visdažādākajās nozarēs. MikroTik iekārtas ļauj mūsu izstrādātajiem IT infrastruktūras risinājumiem strādāt maksimāli efektīvi.

Mūsu oficiālā pārstāvja statusu apliecina MTCSA (Sales Associate) sertifikāts, kuru MikroTik atjauno ik gadu. Capital komandā ir vairāki MikroTik sertificēti speciālisti, kas nemitīgi papildina savas zināšanas. Esam ieguvuši MTCNA (Network Associate), MTCRE (Routing Engineer), MTCSWE (Switching Engineer) un MTCSE (Security Engineer) sertifikātus. Jo zinošāki profesionāļi, jo piemērotāks risinājums!

Capital klientu iecienītākie MikroTik produkti

cAP sērijas piekļuves punkti (WiFi tīkla paplašinātāji)

Piemērotākais WiFi tīkla paplašināšanas risinājums birojiem, viesnīcām, tirdzniecības centriem un citiem uzņēmumiem ar lielu pieslēgumu skaitu. Pie griestiem vai sienām stiprināmie jaunās paaudzes cAP sērijas piekļuves punkti ir jaudīgi, uzticami, gandrīz nemanāmi interjerā un ļauj pārvarēt ierobežojumus, kas traucē tradicionālajiem piekļuves punktiem. Capital sertificētie speciālisti palīdzēs uzstādīt un konfigurēt MikroTik piekļuves punktus, lai nodrošinātu maksimālu sniegumu un samazinātu izmaksas.  

CSS un CRS sērijas komutatori

Jauda, kas spēj nodrošināt barošanu visiem pieslēgtajiem bezvadu piekļuves punktiem vai IP kamerām un citām tīkla iekārtām. Elastīgums, kas piemērojas dažādām vajadzībām. MikroTik CSS un CRS sērijas komutatorus augsti novērtē Capital klienti, un tos izmanto gan uzņēmumu, gan valsts un pašvaldību iestāžu IT infrastruktūrā. Mūsu pieredze un zināšanas ļauj izvēlēties ikvienam klientam piemērotāko iekārtu konfigurāciju.  

hAP ax3 bezvadu maršrutētāji (rūteri)

Labākā izvēle mājām vai nelielam birojam — hAP ax3 maršrutētāji piedāvā izcilu pārklājumu ar zemu enerģijas patēriņu. Divu joslu 6. paaudzes MikroTik WiFi rūteri gādā par nevainojamu datu drošību, nesamazinot apraides ātrumu, kas ir par 40% augstāks nekā 5 GHz un pat par 90% augstāks nekā 2.4 GHz spektram.  

MikroTik produktu piedāvājums Capital noliktavās arvien paplašinās. Tāpat kā mūsu zināšanas, kuras nepārtraukti pilnveidojam ciešā sadarbībā ar ražotāju. MikroTik inovatīvās un uzticamās iekārtas piedāvā izcilu lietošanas pieredzi un mūsdienīgas iespējas, ko priecājamies sniegt mūsu klientiem.

Lai iegūtu maksimālu atdevi no MikroTik iekārtām, sazinieties ar mums un saņemiet individuālu piedāvājumu!

Tālr.: +371 255 650 66

Ganību dambis 23c, Rīga, LV-1005

IT risinājumu nodaļa


Jānis Romanovskis

IT risinājumu konsultants

Agris Ozoliņš

IT risinājumu tehniskais speciālists