Lenovo vizītkarte - plašā un daudzveidīgā Think sērija

ThinkPad

Portatīvie datori, kas ražošanas procesā iziet simtiem izturības pārbaužu — no ūdens šļakatām līdz arktiskajam salam un bezsvara stāvoklim. Tie ir slaveni arī ar izcili ilgu baterijas darbības laiku un daudzpusīgu privātuma aizsardzību: tiem ir biometriskā lietotāja autentifikācija, datu šifrēšana, aizsardzība pret ielaušanos bezvadu tīklā un pat displejs, kas brīdina par svešiem skatieniem. 

ThinkBook

Viegli un izskatīgi klēpjdatori, kas gādā par jūsu produktivitāti. Tiem ir ergonomiska klaviatūra, acis sargājošs displejs un viegls alumīnija korpuss. ThinkBook ir iespējams papildināt un pārkonfigurēt, pielāgojot tos mainīgajām profesionāļu vajadzībām. Kvalitatīvi skaļruņi, kamera un trokšņu slāpēšanas sistēma padara tos īpaši piemērotus videozvaniem un attālinātam darbam. 

ThinkStation

Darba stacijas, kam neviens uzdevums nebūs par grūtu. Enerģija, autobūve, medicīna, finanses, video apstrāde un mākslīgā intelekta risinājumi — šos datorus izmanto vadošie pasaules uzņēmumi visdažādākajās nozarēs. Tie apvieno nevainojamu uzbūves uzticamību ar Intel® Xeon® procesoru un NVIDIA® Quadro® videokaršu jaudu. 

ThinkVision

Augstas kvalitātes monitori profesionālai un privātai lietošanai. Tiem ir elegants un ergonomisks dizains, izmērs no 14 līdz 24 collām, iebūvēti audio skaļruņi un USB-C ieeja. ThinkVision piedāvā ne tikai izcilu attēla kvalitāti, bet arī elektroenerģijas ietaupījumus. Tie ir ērti konfigurējami, apvienojot vairākus monitorus sinhronā darbā.

Capital piedāvā sertificēta Lenovo servisa pakalpojumus jau kopš 2019. gada. 

Sazinieties ar mums, lai saņemtu individuālu piedāvājumu Lenovo iekārtām!

Ganību dambis 23c, Rīga, LV-1005

Produktu attīstības nodaļa


Jānis Dimsons

Produktu attīstības direktors