Uzticama tehnika atbildīgam darbam

Dell Latitude sērija

Populārākā biznesa klases portatīvo datoru sērija pasaulē. Datori, ko atradīsiet teju ikvienā mūsdienīga uzņēmuma vai valsts un pašvaldību iestādes birojā. Dell Latitude nemitīgi attīstās, perfekti pielāgojoties jaunām darba vides prasībām un vienlaikus nezaudējot savu izslavēto uzticamību. Šie datori ir lieliski piemēroti attālinātam darbam un hibrīddarbam: viegli, jaudīgi un īpaši pasargāti pret ielaušanās mēģinājumiem.

Precision mobilās darba stacijas

Īpaši jaudīgi datori, kas piemēroti darbam ar virtuālo realitāti un mākslīgo intelektu. Dell Precision sēriju izvēlas pasaules labākie uzņēmēji, inženieri, datu analītiķi, arhitekti, filmu režisori un citi profesionāļi ar īpaši augstām prasībām pret datoru veiktspēju. Šo sēriju Dell ražo jau 25 gadus, kļūstot par pasaules līderi darbstaciju tirgū. Dell Precision ir neticami elastīgi un aug līdzi savu lietotāju vajadzībām.

Dell monitori

Dell ir pasaules lielākais monitoru ražotājs. Plašajā Dell klāstā ir gan monitori produktīvam darbam birojā vai mājās, gan videokonferencēm īpaši piemēroti monitori, gan izliekti monitori ar īpaši asu attēla kvalitāti, gan lielformāta monitori ar 4K izšķirtspēju. To priekšrocības ir ne tikai izcila attēla kvalitāte, daudzveidīgas pieslēgumvietas un vienkārša pārvaldība, bet arī ražotāja garantija un rūpīgs serviss. 

Dell infrastruktūras risinājumi

Serveri, datu glabātavas, tīkla infrastruktūra, datu aizsardzības risinājumi — Dell infrastruktūras iekārtas ļauj izveidot skaidrus, saprotamus un uzticamus risinājumus, kas piemēroti jūsu uzņēmuma darba specifikai. Šeit atradīsiet tehniku, uz kuru paļauties gan ikdienā, gan īpaši ambiciozos projektos.

Esam sertificēts Dell serviss kopš 2009. gada.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu individuālu piedāvājumu Dell iekārtām!

Ganību dambis 23c, Rīga, LV-1005

Produktu attīstības nodaļa


Jānis Dimsons

Produktu attīstības direktors