Dell Latitude

LATITUDE 7000, 5000, 3000 un protams ultra-premium 9000 sērijas portatīvie datori nodrošinās izcilu produktivitāti. Tie ir vieglāki un mazāki, ar ekrānā iestrādātu ComfortView Plus tehnoloģiju, kas samazina acis nogurdinošo ekrāna starojumu.

Īpašā dzesēšanas sistēma neļauj pārkarst portatīvajam datoram arī pēc ilgām darba stundām. Darbu atvieglo arī modernā klaviatūra un skārienjutīgā virsma peles funkciju aizstāšanai.


Visas video un audio funkcijas atbilst mūsdienu darba vides prasībām. Uzlabotā kamera ļauj raidīt augstas izšķirtspējas video, kurā iespējams iestatīt spilgtumu un kontrastu. SafeShutter webkamera 9000 sērijas portatīvajā datorā pati ieslēdzas un izslēdzas, kā arī kontrolē mikrofona un noklusējuma opcijas.

Attālinātās sapulces laikā nenovērtējami ir augstas kvalitātes iebūvētie mikrofoni, telefona opcijas un “gudrā” audio sistēma, kas pati samazina fona trokšņus un atbalsi.

Wi-Fi 6E ļauj izmantot līdz pat 7 dažādiem kanāliem, atrodot visātrāko Wi-Fi. Iebūvētas arī 5G, 4G LTE un eSIM opcijas.

Baterijas ilgstamība ir pārsteidzoša, vienas 20 minūšu uzlādes laikā iespējams to palielināt pat par 35%.


Express Sign-In funkcija ļauj pieslēgties datoram ar IR kameru un WindowsHello, pat nepakustinot pirkstu. Tā automātiski aizveras, lietotājam aizejot no datora, sargājot datus un privātumu.


LATITUDE ir līderis portatīvo datoru ilgstpējas nodrošināšanā. To ražošanā izmanto otrreiz pārstrādātas karbona škiedras un bioplastmasu. Tāpat ražošanā izmantotas dabas resursu saudzējošas metodes.

Dell Latitude
  • Ekrāna izmērs: 15.6in
  • Procesors: Core i5
  • Operatīvā atmiņa: 8GB
  • Datu ietilpība (SSD): 256GB
Cena bez PVN:
€ 1032.23
€ 1249.00