Apple Business Manager


Neatkarīgi no tā, cik liels ir Tavs uzņēmums, visu darbinieku Apple ierīces tagad ir viegli iestatīt un pārvaldīt attālināti. Jebkurš Mac, iPad, iPhone vai Apple TV tagad ir konfigurējams Apple Business Manager platformā un ievērojami ietaupa IT speciālistu resursus.

Apple Business Manager platforma

 

Apple ierīces
Piereģistrē savas Apple ierīces automātiskai konfigurācijai MDM (mobile device management) platformā. Pielāgo iestatīšanas procesu katra darbinieka vajadzībām.

Saturs
Vienkārši iegādāties dažādas aplikācijas un grāmatas saviem darbiniekiem. Uzņēmuma darbiniekiem iespējams izmantot pielāgotas lietotnes.

Taviem darbiniekiem
Izveido Apple ID katram darbiniekam un paplašini IT darbinieku iespējas pārvaldīt katru ierīci.

Droša Apple pārvaldība
Tiklīdz Tavs uzņēmums iegādājas jaunu Apple ierīci, tā kļūst par uzņēmuma īpašumu. Ar Apple Business Manager palīdzību pārvaldi sava uzņēmuma ierīces atbildīgi un droši, rūpējoties arī par darbinieku datu privātumu.
Vienkārši konfigurēt
Pēc Apple iegādes, Tava uzņēmuma IT speciālists var veikt visu ierīces konfigurāciju MDM platformā un pielāgot visu nepieciešamo Tava uzņēmuma jaunā darbinieka vajadzībām.
Droša pārvaldība
Papildus drošības konfigurācijas, programmatūras atjaunināšanas pārvaldība, neizdzēšams MDM profils.
Ērti lietot
Apple ierīces ir ērti nodot no viena darbinieka otram, konfigurāciju un datu pielāgošanu veicot pilnībā attālināti.


Tik vienkārši
Visās Apple ierīcēs ir iestrādāta droša pārvaldības sistēma, kas ļauj IT komandai konfigurēt uzstādījumus, administrēt ierīces un uzstādīt drošības risinājumus pilnībā attālināti. IT komanda pavisam vienkārši var izveidot darbinieku profilus, lai tiem būtu viss nepieciešamais drošam un produktīvam arī attālinātajam darbam. Apple ierīces ļauj IT speciālistiem strādāt ātri, droši un aizsargājot uzņēmuma datus.
Kā aktivizēt ABM platformas lietošanu?
1.  Aktivizējiet Apple Business manager kontu šeit;
2.  Lai platformā pievienotu Capital iegādātās ierīces, Jums savā Apple Business manager kontā jāievada Capital “DEP RESELLER ID” - 40CBEC0;
3.  Ja Jums nepieciešama palīdzība, lai sekmīgi veiktu šo procesu, vērsieties pie mums;
4.  Kad reģistrējiet kontu, lūdzu, informējiet savu klientu menedžeri Capital un iesniedziet viņam uzņēmuma DEP Costumer ID;
5.  Capital iegādātās Apple ierīces Jūsu ABM platformā būs pieejamas 1h laikā.
Neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties:

 

Ģirts Pāpe
Ģirts Pāpe
Korporatīvo klientu daļas vadītājs
Tālr: +371-25522255
girtsp@capital.lv