Microsoft Surface

Microsoft Surface portatīvie datori un planšetes skolotājiem

Īpaši pielāgoti skolotāju darba specifikai attālinātā režīmā – stundu plānošana, vadīšana un pārbaudes darbu labošana nekad nav bijusi tik vienkārša un ātra. Turklāt, skolēniem, darbojoties ar Microsoft Surface ierīcēm paveras plašas iespējas kvalitatīvai un daudzpusīgai zināšanu apguvei.Surface Go un Surface Pro 7 ir unikāla planšetes un portatīvā datora kombinācija – to iespējams lietot gan ar īpašo planšetes pildspalvu vai ērtu tastatūru. Viegli pielāgojama balsta funkcija ļauj strādāt sev visērtākajā pozīcijā un ievērojami atvieglo gan mācīšanas, gan mācību procesu.

Digitālo mācību laikmetā datu drošība, ātrs savienojums, skaņas un attēla kvalitāte ir nozīmīgi faktori portatīvā datora izvēlē. Virtuālajā klases telpā jaunās tehnoloģijas ir neaizstājamas, un Microsoft Surface ierīces ir veids, kā interaktīvi un kvalitatīvi vadīt mācību stundas:

  veidot video prezentācijas, iekļaut virtuālu, izglītojošu spēļu elementus;
  organizēt virtuālo stundu ar izcilu HD kameru un mikrofonu
  veikt piezīmes, labot skolēnu darbus, plānot mācību vielu ar digitālās pildspalvas palīdzību
  strādāt drošā un aizsargātā jaunākās paaudzes Windows 10 vidē


Vairāk brīva laika skolotājiem un aizraujošu stundu skolēniem!

Stundu satura veidošana – radoši un mūsdienīgi

Digitālā tinte - veids kā virtuālajās mācībās iekļaut rakstīšanu ar roku un zīmēšanu

Mājas darbu labošana ir ātra un ērta

Surface Pen digitālā pildspalva palīdz skolotājiem ātri izlabot skolēnu iesniegtos mājas darbus un kontroldarbus, uzreiz tekstā atzīmējot kļūdas vai pierakstot komentārus.

Nebeidzamas iespējas, izmantojot digitālo tāfeli

Digitālā tāfele ļauj savlaicīgi sagatavoties stundai, skolotājiem vairs nav neskaitāmas reizes jādzēš un jāpārraksta no jauna. Uzrakstītais vai uzzīmētais uz digitālās tāfeles ir viegli saglabājams kā atsevišķs fails, kas atvieglo stundu plānošanu un organizēšanu.

Mobilitāte un uzskatāmība

Microsoft skolotāju aptaujas liecina, ka lielākā daļa skolotāju devuši priekšroku planšetei un digitālajai pildspalvai. Tas ir ērti gan skolotājiem, gan skolēniem, kuriem informācija ir labi pārskatāma un netraucē koncentrēties.

Ar Microsoft Surface ierīcēm skolotāji ļoti ātri var izlabot skolēnu darbus un virtuālās stundas veidot aizraujošas un produktīvas. Covid-19 pandēmijas laikā skolotāji var novērtēt, cik ērti un viegli ir pasniegt mācību vielu un labot mājas darbus ar digitālo pildspalvu un 2-1 datora/planšetes sniegtajām iespējām.


Surface Go 2

Stundu iespējams vadīt gan no klases telpas, gan savas mājvietas – piekļūt mācību materiāliem un nepieciešamajām aplikācijām ir ērti un vienkārši. 10 collu, kompakts 2-1 dators/planšete ir savienojams ar speciālu atbalsta paliktni Kickstand un tastatūru. Gadījumā, ja ir traucēts wi-fi savienojums, stunda nav jāpārtrauc, jo ir iespējams izmantot LTE opciju.

» Uzzināt vairāk


Surface Pro 7

Viss nepieciešams, lai kvalitatīvi un mūsdienīgi vadītu stundas. Iespējams savienot ar speciālo atbalsta paliktni Kickstand, un pievienojot tastatūru tas pārvēršas par ikdienas lietošanā ērtu laptopu. Skārienjūtīgajā ekrānā iespējams izmantot Surface Pen digitālo pildspalvu, kas atvieglo pārbaudes darbu labošanu un stundu plānošanu.

» Uzzināt vairāk


Surface Pro (5th Gen) with LTE

Klasiskais 2-1 dators/planšete modelis ar LTE savienojamības iespēju, lai mācību darbs būtu nepārtraukts un produktīvs.


Surface Laptop Go

Viegls, plāns portatīvais dators ar skārienjūtīgu ekrānu. Pieejams ar ekrānu 12,4 collu izmērā.

» Uzzināt vairāk

Lūdzu, jautājiet vairāk vai saņemiet konkrētu piedāvājumu, pamatojoties uz Jūsu vajadzībām:

 

Mārcis Martinsons
Mārcis Martinsons
Projektu vadītājs
Tālr: +371 68206288
marcism@capital.lv
Sigita Dupuža
Sigita Dupuža
Projektu vadītāja
Tālr: +371 62102544
sigita@capital.lv