Palielini savu darbinieku produktivitāti

Ja ir dota izvēle, kā vienu no elementiem, ko cilvēki izvēlas uzlabot darba vidē, ir monitors. Līdz pat 80% aptaujāto, kas piedalījās konsultāciju uzņēmuma “Forrester” pētījumā “Kā optimizēt savu hibrīda darbavietu?” (How to Optimize Your Hybrid Workforce), atzina, ka ārējais monitors uzlabotu viņu darbaspējas.

37% procenti darbinieku ziņo, ka strādājot #hibrīdmodelī un pārejot no diviem monitoriem birojā uz vienu monitoru (mazāku par 24 collu) mājās vai pārejot no lielāka monitora uz mazāku monitoru vai klēpjdatora ekrānu - divreiz biežāk izjūt produktivitātes kritumu.

Daļa aptaujāto darbinieku apgalvoja, ka lietotņu pārslēgšana prasa 30 minūtes dienā. Lai arī tas neizklausās ļoti daudz, nedēļā tās jau ir 2,5 stundas, ko var izmantot atpūtai vai kādai citai nodarbei. Lielākā otrā monitora izmantošanas priekšrocības ir tā, ka vienā ekrānā varat uzlikt atskaites veidni un pēc tam visus avota dokumentus otrajā ekrānā, tādējādi atvieglojot darbu un samazinot laiku.

Lūk, daži no darbiem, ko noteikti būs efektīvāk veikt, izmantojot ārējo monitoru vai pat divus:

Vēl viens monitors var noderēt arī, ja darba vajadzībām aktīvi izmanto Slack vai citu saziņas programmu. Iespēja atstāt čata lodziņu vienā ekrānā, bet darbus veikt otrā, samazina vajadzību nemitīgi pārslēgties no viena loga uz otru, kas attiecīgi ietaupa dārgo laiku.

Šeit ir aplūkojami Capital piedāvātie monitori.

Capital novēro, kā uzņēmumi pēdējā laikā saviem darbiniekiem labprāt izvēlas DELL UltraSharp 49” monitoru. Lieliska alternatīva tiem, kas nevēlas divus monitorus, jo Dell UltraSharp monitors piedāvā sadalīt monitoru un izveidot divus virtuālus 27” monitorus bez “pārrāvumiem”. Un vairs nekāds kabeļu juceklis uz darba galda, jo šim modelim ir tikai viens USB-C kabelis - strāvas, datu un video pārraidei.

Mūsdienās darbs ar datoru ir prasība gandrīz jebkurā profesijā. Līdz ar to ērtas un produktīvas vides iekārtošana ilgstošam darbam ar datoru ir kļuvusi par prioritāti. Tas iekļauj gan mēbeles, gan apgaismojumu, gan tehniku. Monitors ir viena no ierīcēm, kas spēj acīmredzami uzlabot produktivitāti, turklāt vairākos lauciņos – gan darbu veikšanas, gan ergonomikas ziņā. Turklāt, monitoru iespējams iegādāties vienreiz un izmantot ar vairākām ierīcēm – tiekot pie jauna datora, nav obligāti jādomā par jauna monitora iegādi. Lai izdodas atrast piemērotāko rīku darba efektivitātes palielināšanai!

Ja ir nepieciešama kāds padoms, atbalsts un konsultācija šajā jautājumā, gaidīsim ziņu!

Avots: "Dell Technologies" pasūtīts pētījums, ko veica "Forrest Consulting" 2020. gada jūnijā.