Hibrīddarbs ir klāt!


Skatoties nākotnē, kāda dzīve varētu izskatīties pēc pandēmijas, daudzi uzņēmumi ir nolēmuši turpināt izmantot hibrīddarba jeb daļēji attālinātā darba modeli. Hibrīddarba ekosistēmas tendence kļūst arvien populārāka. Speciālisti paredz, ka jau 2025. gadā pasauli raksturos izkliedēts, digitāli iespējots, plūstošais darbaspēks (liquid workspace). Darbs nebūs vieta, uz kurieni doties, bet būs tas, ko tu dari.


Attīstoties hibrīddarba modelim, visdrīzāk darbiniekiem būs efektīvi iekārtotas divas darba vietas – viena birojā, otra mājās. Tas nozīmē, ka gan birojā, gan mājās būs pieejams ar portatīvo datoru savienojams ārējais monitors, tastatūra, pele un, iespējams, arī citi palīgrīki kā augstumā regulējams galds un ergonomisks krēsls. Bet pašu galveno – datora “smadzenes” – darbinieks varēs iemest līdzi somā portatīvā datora veidā. Tādējādi cilvēki būs gatavi produktīvam darbam, lai kur tie atrastos. Labākais no divām pasaulēm!


Kā uzņēmumam nezaudēt,
bet palielināt efektivitātes rādītājus?
Pandēmijas iespaidā uzņēmumi arvien vairāk piedomā pie ērtas un produktīvas darba vides nodrošināšanas darbiniekiem, kas strādā no mājām. No “Forrester Consulting” pētījumā aptaujātajiem uzņēmumu pārstāvjiem 56% atzīst, ka viņu uzņēmumā pēdējā gada laikā ir palielināts budžets tieši IT un datortehnikas iegādei.
Kā pilna servisa IT uzņēmums, kurš ikdienā apkalpo visdažādākā kalibra uzņēmumus, mūsu ieteikums ir maksimāli palīdzēt darbiniekiem pielāgoties pārmaiņām, uzklausot viņu vajadzības attiecībā uz strādāšanu hibrīddarba modelī un iespēju robežās rast iespēju nodrošināt adekvātu datortehnikas bāzi katram darbiniekam.