Apple iPhone 14 Pro

 

Pro. Tālāk.
Patiešām maģisks veids, kā dzīvoties savā iPhone. Revolucionāra drošības funkcija, kas var glābt dzīvības. Inovatīva 48 MP galvenā kamera. Un displejs, kas saules gaismā ir līdz 2x spilgtāks.To visu darbina pats pārākais viedtālruņu procesors.
Always-On displejs.
Visa vajadzīgā informācija vienā acu uzmetienā.
Noturība pret ūdeni un putekļiem.
  • 6.7”
  • 6.1”
Ceramic Shield.
Būvēts izturībai.
Dynamic Island
Ielūkojies iPhone jaunajā sejā.
Dynamic Island uzbur mūziku, sporta rezultātus, FaceTime◊ un ko tik vēl ne – un tev pat nav jāatraujas no tā, ko dari.
Fotografēšana
Pro kameru sistēma. Dramatiski pro.
48 MP galvenā kamera ar kvadropikseļu sensoru.
Līdz 4x lielāka izšķirtspēja. Vēl neredzētai bilžu pietuvināšanai.
Vēl vairāk nianšu. Vēl vājākā apgaismojumā.
Action režīms.
Uzņem plūstošus video, turot kameru rokā – bez nekāda stabilizatora.
Procesors un akumulators
Superātrs. Superefektīvs.
A16 Bionic
– pats pārākais viedtālruņu procesors.
Līdz 29 stundām video demonstrēšanas iPhone 14 Pro Max.
Līdz 23 stundām video demonstrēšanas iPhone 14 Pro.
Kombinē. Saskaņo. MagSafe.

◊ Juridiskās atrunas

Displeja spilgtums: Salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes ierīcēm.

Noturība pret šļakatām, ūdeni un putekļiem: iPhone 14 Pro un iPhone 14 Pro Max ir noturīgi pret šļakatām, ūdeni un putekļiem un ir pārbaudīti kontrolētos laboratorijas apstākļos, iegūstot IEC standartam 60529 atbilstošu novērtējumu IP68 (maksimālais dziļums – 6 metri līdz 30 minūtēm). Noturīgums pret šļakatām, ūdeni un putekļiem nav nemainīgs un var mazināties parasta nolietojuma dēļ. Nemēģini uzlādēt samirkušu iPhone. Norādes par tīrīšanu un žāvēšanu ir atrodamas lietotāja rokasgrāmatā. Uz šķidruma nodarītiem bojājumiem garantija neattiecas.

Displejs: Displeja noapaļotie stūri atbilst eleganti liektajam dizainam un iekļaujas standarta taisnstūra formā. Mērot kā standarta taisnstūri, ekrāna lielums pa diagonāli ir 6,06 collas (iPhone 14), 6,68 collas (iPhone 14 Plus), 6,12 collas (iPhone 14 Pro) vai 6,69 collas (iPhone 14 Pro Max). Faktiskais apskatāmais laukums ir mazāks.

FaceTime: Lai veiktu FaceTime zvanus, zvanītājam un zvana saņēmējam ir nepieciešama ierīce ar FaceTime funkcionalitāti, kā arī Wi-Fi savienojums. Pieejamība mobilo sakaru tīklā ir atkarīga no operatora politikas; var tikt piemērota maksa par datu pārraidi.

Avāriju noteikšana: Palīdzības izsaukumam ārkārtas situācijās tiek izmantots mobilo datu pieslēgums vai Wi-Fi zvani.

Kameras izšķirtspēja: Salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes ierīcēm.

CPU ātrums: Salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes ierīcēm.

Strāvas padeve un akumulators: Visi ar akumulatoru saistītie mērījumi ir atkarīgi no tīkla konfigurācijas un daudziem citiem apstākļiem; faktiskie rezultāti atšķiras. Akumulatora uzlādes ciklu skaits ir ierobežots, un tas pēc laika var būt jānomaina. Akumulatora darbības laiks un uzlādes ciklu skaits ir atkarīgs no lietojuma un iestatījumiem. Plašāka informācija: apple.com/batteries un apple.com/iphone/battery.html.

Funkciju pieejamība: Dažas funkcijas atsevišķās valstīs vai reģionos var nebūt pieejamas.

Mobilo sakaru un bezvadu tīkli: Nepieciešams datu plāns. 5G ir pieejams atsevišķos tirgos, nodrošina ne visi operatori. Ātrums ir atkarīgs no lietošanas vides un operatora. Plašāku informāciju par 5G atbalstu jautā savam operatoram un meklē šeit: apple.com/iphone/cellular.

MagSafe piederumi: Piederumi jāiegādājas atsevišķi.