Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat Capital privātuma politikai, tai skaitā sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Optikas modulis DELL SFP+ Tranceiver for Broadcom 10GBase-LRM for PowerConnect LC Connector

Optikas modulis DELL SFP+ Tranceiver for Broadcom 10GBase-LRM for PowerConnect LC Connector

Specifikācija

Ražotājs Dell
Preces tips Adapteris

Apraksts

Raidītājs-uztvērējs 10G base - LRM.

Cena bez PVN:
€ 89.26
€ 108.00

Līzings no €/mēn

Piegādes laiks 1 darba diena

Pieejamība:

Prece ir uz vietas šajā veikalā
Ganību dambis 23c5+

Darba dienās 9:00-18:00

Kā pasūtīt

Līzinga kalkulators

Vairāk informācijas:
Capital līzings

Ražotāja kods: WTRD1

Preces Nr.: 66629

Optikas modulis Dell



SIA Capital Classic | Ganību dambis 23c, Rīga, Latvija, LV-1005, tālr. +371-67517822, fakss +371-67517820
_