Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat Capital privātuma politikai, tai skaitā sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Panasonic Toughbook un Toughpad

Publikācijas datums: 2013-09-25 11:11:00

Jau vairāk kā 17 gadus, ToughBook ir izturīgo portatīvo datoru un planšetdatoru tirgus līderis. Šo gadu laikā Panasonic ir izdevies radīt savu, unikālu nišu mobilo tehnoloģiju pasaulē, piedāvājot līdz šim nepieredzētu izturību un piekļuvi datiem pat ekstrēmākajos apstākļos.

Lai pilnībā izprastu patiesos ieguvumus, ko jūsu uzņēmumam spēj sniegt uz ToughBook bāzes veidotie risinājumi, jums jāapzina šķēršļi ar kuriem ikdienā saskaras jūsu mobilais darbaspēks. Kas ierobežo viņu produktivitāti un efektivitāti? Vai viņu darbs varētu būt efektīvāks un vieglāk pārvaldāms?

Vairumā gadījumu, mobilā darbaspēka produktivitātes problēmu pamatā ir apgrūtināta piekļuve datiem un aplikācijām. Pie vainas var būt gan piemērota strāvas avota neesamība, gan spēcīgs lietus un vējš, kas var sabojāt standarta aprīkojumu. Tieši šādiem apstākļiem radīts ToughBook. 

ToughBook portatīvo datoru un planšetdatoru izstrādē, Panasonic izmanto unikālas tehnoloģijas, kas radītas, lai pārvarētu piekļuves barjeras, ar kurām ikdienā saskaras neskaitāmi profesionāļi visdažādākajās industrijās.

Augstākās kvalitātes serviss
Panasonic nodrošina augstākās kvalitātes servisu savā specializētajā servisa centrā Kārdifā, Velsā. Specializētais centrs apvieno servisu un konfigurāciju, tieši šajā vietā top pilns, Panasonic piedāvāto risinājumu klāsts.

Aptuveni 50% visu piezīmjdatoru bojājumu notiek to pārvietošanas laikā - tos nometot, atsitot vai neuzmanīgi nostiprinot transportā. Visbiežāk tiek bojāts tieši displejs, piezīmjdatora korpuss un cietais disks - šis ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Panasonic ražotie ToughBook portatīvie datori un planšetdatori ir triecienizturīgi. ToughBook korpuss ir radīts no magnija sakausējuma, kas to padara vairākkārt izturīgāku par ierastajiem plastmasas korpusiem.

Izmantojot elastīgus amortizatorus un magnija sakausējuma biezinātāju visiem displejiem, ToughBook ekrāni tiek pilnvērtīgi aizsargāti un spēj uztvert jebkuru triecienu. Cietie diski tiek nostiprināti īpašā, apvalkā, kas tiem nodrošina augstākās klases triecienizturību. Visi Fully Rugedized modeļi atbilst MIL-STD 810G triecienizturības standartam un IP65 ūdens un putekļu noturības standartam. Pateicoties šiem izturības un drošības risinājumiem, TougBook ļauj speciālistiem visatšķirīgākajās nozarēs, pārvarēt ierastās datu un aplikāciju pieejamības barjeras.


Panasonic Toughpad planšetdatori >

Panasonic Toughbook piezīmjdatori >

Jautā speciālistam:

Kaspars Januševskis
Valsts un pašvaldību iepirkumu daļas projektu vadītājs

Tālr.: 67517822
E-pasts: kaspars.janusevskis@capital.lv                                                                         


SIA Capital Classic | Ganību dambis 23c, Rīga, Latvija, LV-1005, tālr. +371-67517822, fakss +371-67517820
_