Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat Capital privātuma politikai, tai skaitā sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Skolām

Publikācijas datums: 2016-06-15 11:54:00

Mūsdienīgas mācību vides veiksmīga izveide nav iedomājama bez tehnoloģiju izmantošanas mācību procesā. Bērni ar IT tehnoloģijām prot ļoti veiksmīgi apieties un tās izmanto jau no agras bērnības, līdz ar to tas viņiem ir saprotams un loģisks veids kā iegūt un darboties ar informāciju. Capital piedāvā risinājumus mācību iestādēm, kas ļauj veiksmīgi izmantot šo aspektu. Mums ir pieredze un kompetence sekojošās jomās:

Lietotāju iekārtas -  planšetes, datori, telefoni, portatīvie datori -  lai kādu iekārtas veidu Jūs izvēlētos, sniegsim Latvijas pieredzē balstītas konsultācijas gan par platformas, gan iekārtu tipa izvēli. Līdz šim realizētie projekti mums dod iespēju palīdzēt Jums apzināties arī citus ar iekārtu veiksmīgu izmantošanu saistītus jautājumus - iekārtu drošība un pārvaldība (saturs, fiziskā drošība), apdrošināšana, un citi.

Microsoft ''Shape the Future'' programma - pateicoties ilggadējai sadarbībai ar Microsoft, Capital var Jums piedāvāt uz jaunākajām tehnoloģijām balstītu tehniku (datorus, portatīvos datorus, All-in-One datorus, planšetes) ar jaunāko Microsoft operētājsistēmu Windows 10 Professional par īpašām cenām, kuras pieejamas tikai vispārizglītojošām mācību iestādēm. 

Wi-Fi infrastruktūra - līdzšinējā pieredzē rāda, ka Latvijas skolās IT risinājumu darbībai nepieciešamā infrastruktūra ir nepietiekama, novecojusi vai tās nav vispār. Pateicoties jau realizētajos projektos gūtajai pieredzei, varēsim Jūs konsultēt un korektā Wi-Fi infrastruktūras izveidē, jo bez tā mobilās iekārtas nespēs pienācīgi funkcionēt.

Vizuālizācijas risinājumi - atkarībā no apstākļiem  līdzšinējos projektos esam realizējuši gan skārienjūtīgu LED ekrānu instalācijas mācību telpās, gan tradicionālas projektoru instalācijas.

Jautā speciālistam:

Kaspars Januševskis - kaspars.janusevskis@capital.lv
Tālr: +371-67517822
 

SIA Capital Classic | Ganību dambis 23c, Rīga, Latvija, LV-1005, tālr. +371-67517822, fakss +371-67517820
_