Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat Capital privātuma politikai, tai skaitā sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Kerio Technologies

Publikācijas datums: 2015-05-11 12:29:00

Kerio piedāvā drošus un vienkāršus biznesa produktivitātes risinājumus vairāk nekā 60000 maziem uzņēmumiem un miljoniem lietotāju visā pasaulē. Kerio e-pasta, UTM/firewall, VOIP un sadarbības risinājumi tiek izplatīti izmantojot vairāk nekā 6000 partneru lielu pārdevēju tīklu.

Kerio misija ir palīdzēt maziem un vidējiem uzņēmumiem sazināties un sadarboties ar augstu drošības pakāpi. Kerio galvenais darbības princips ir padarīt tehnoloģijas pielāgojamas, pieejamas un viegli lietojamas.

Kerio Connect
Lieliska alternatīva Microsoft Exchange programmatūrai. Piemērota organizācijām un uzņēmumiem, kas vēlas vieglāku pieeju informācijas tehnoloģijām. Kerio Connect serveris nodrošina biznesa klases e-pastu, tiešo ziņojumapmaiņu, koplietojamu kalendāru un kontaktu pārvaldīšanu lielākajai daļai e-pasta klientu, IM klientu, tīmekļa pārlūkiem un mobilajām ierīcēm. Kerio Connect piedāvā integrētu anti-spam un anti-vīrusa sistēmu, arhīvu un automātisko dublēšanu, web administrācijas sistēmu.

Kerio Control
Unified threat management (UTM) risinājums ar tīkla aizsardzību un uzraudzību. Tas sevī iekļauj ICSA Labs sertificētu ugunsmūri, VPN servisus, interneta slodzes balansēšanu, satura filtrēšanu un citas funkcijas. Kerio Control Web Filter aizsargā no ļaundabīgu tīmekļa lapu apmeklēšanas.

Kerio Operator
Risinājums, kas ļauj maziem un vidējiem uzņēmumiem uzlabot komunikāciju pavaldīt izmaksas, saglabājot ērtu lietošanu gan klientam gan administratoram.Šis risinājums ir balstīts uz industrijas-standarta SIP VoIP protokolu. kas padara to savietojamu ar jebkuru SIP ierīci un provaideri, kā arī tas automātiski pielāgosies lielākajai daļai populāro tālruņu modeļu.

Jautā speciālistam:


Jānis Markots
Jānis Markots 
IT risinājumu speciālists 
Tālr: +371-67517822 
janis.markots@capital.lv


SIA Capital Classic | Ganību dambis 23c, Rīga, Latvija, LV-1005, tālr. +371-67517822, fakss +371-67517820
_