Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat Capital privātuma politikai, tai skaitā sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Dell Kace

Publikācijas datums: 2013-09-17 13:09:00

KACE rīki padara efektīvu datoru, serveru un mobilo ierīču pārvaldību par realitāti, nodrošinot zemu izmaksu alternatīvu tradicionāli izmantotajai datoru pārvaldības programmatūrai. Pievienojiet rīku savam tīklam, piešķiriet tam IP adresi un jūs esat gatavs ieiet jaunā personālo datoru, portatīvo datoru, serveru, virtuālo iekārtu un mobilo ierīču pārvaldības ērā.

Atšķirībā no tradicionālās datoru pārvaldības programmatūras, KACE izmanto uz ierīcēm balstītu arhitektūru. KACE ierīces iespējams uzstādīt vienas dienas laikā, tās ir pilnībā integrētas un iepriekš konfigurētas. 

Dell KACE K sērijas ierīces radītas, lai nodrošinātu pilna sistēmas dzīves cikla pārvaldību, no uzstādīšanas līdz nomaiņai vai likvidācijai. KACE ir pieejams variācijās, kas radītas strauji augošām organizācijām, lai tās pasargātu no destruktīvā un darba ritmu traucējošā migrācijas ceļa, kas raksturīgs tradicionālās programmatūras atjaunošanā.

KACE nodrošina ne vien zemākas kopējās izmaksas, bet arī lietošanas un uzturēšanas ērtumu – sākot no plug and play uzstādīšanas, līdz pat spējai veikt viena klikšķa programmatūras atjauninājumus un automatizētu uzturēšanu, tai skaitā nakts laikā veikto datu rezerves kopēšanu. KACE ierīces ir radītas, lai sniegtu pozitīvu pienesumu produktivitātē nekavējoties, kā arī palīdzētu izvairīties no problēmām ilgtermiņā, tādējādi ietaupot gan laiku, gan naudu.


Jautā speciālistam:

Antons Baļickis
Tālr.: 67517825
E-pasts: antons.balickis@capital.lv

 SIA Capital Classic | Ganību dambis 23c, Rīga, Latvija, LV-1005, tālr. +371-67517822, fakss +371-67517820
_