Par uzņēmumu

AS Capital ir viena no vadošajām Latvijas informāciju tehnoloģiju (IT) firmām ar 28 gadu darbības pieredzi, 25 miljonu eiro apgrozījumu un vairāk kā 60 pieredzējušiem un profesionāliem darbiniekiem. Capital dibināts 1992. gada 2. septembrī, un no šī brīža Capital ir audzis no datortehnikas komplektēšanas līdz vienai no lielākajām datortehnikas firmām Latvijā, ar savu ražotni, veikalu tīklu, augstas kvalitātes servisu un plaša spektra telekomunikāciju risinājumu projektēšanas, realizēšanas un uzturēšanas pakalpojumu piedāvājumu.

Pirmajos darbības gados Capital nodarbojās ar datoru tirdzniecību, bet vēlāk, uzņēmumam augot, tika apgūtas un attīstītas arī citas darbības jomas – serviss, datoru ražošana, kā arī IT sistēmu un infrastruktūras projektēšana. 

Capital - kompetents personāls
Capital piedāvā individuāliem patērētājiem un uzņēmējiem iegādāties kvalitatīvus un pārbaudītus IT produktus un risinājumus, kā arī saņemt profesionālas konsultācijas pie Capital  pārdevējiem - konsultantiem Capital veikalā, Rīgā. Mūsu darbinieki ir  ir ieinteresēti palīdzēt ikvienam ar labākajiem un progresīvākajiem risinājumiem viņu vēlmju piepildījumam. Capital pieejams datortehnikas komponenšu un aksesuāru klāsts no pasaules vadošajiem ražotājiem.

IT sistēmu un infrastruktūras projektēšana
Jau vairāk nekā 20 gadus Capital piedāvā vājstrāvas tīklu projektēšanas un ieviešanas pakalpojumus. Līdzīgi, kā citās uzņēmuma darbības nozarēs, arī šajā Capital klientiem nodrošina pilnu risinājuma ciklu – no plānošanas un projektēšanas līdz iekārtu, kabeļu, programmatūras un aparatūras iegādei, uzstādīšanai, testēšanai un sertificēšanai.

Capital ir ieguvis pasaules lielāko telekomunikāciju  produktu ražotāju sertifikātus, kas ļauj strādāt ar jebkuru klienta izvēlēto zīmolu vadu un bezvadu tehnoloģijās. 

Serveri un IT risinājumi
Laikā, kad apstrādājamo un uzglabājamo datu apjomi strauji pieaug, arvien lielāku nozīmi iegūst modernu tehnoloģiju datu glabāšanas un apstrādes risinājumi, piemēram, no asmens serveriem (blade server), VMware Infrastructure 

Programmatūras un EMC datu masīviem veidoti virtualizācijas risinājumi. Capital inženieri spēj piedāvāt efektīvu un ekonomisku datu apstrādes un glabāšanas vai rezerves kopēšanas risinājumu jebkuram uzņēmumam.

Datoru ražošana
Viens no labākajiem veidiem, kā piedāvāt klientu vajadzības apmierinošus un kvalitatīvus datorus, ir ražot tos pašiem. Tādējādi tiek nodrošināta gan izmantojamo komponenšu rūpīga atlase un kvalitātes kontrole, gan elastība datoru konfigurācijā un ātrs garantijas un pēc garantijas serviss. 

Capital tiek ražoti galda datori NEO un NEO X sērijas gaming datori – kā vieni, tā otri ar savu kvalitāti, pārdomāto dizainu un drošumu ir iemantojuši labu reputāciju kā privāto klientu, tā arī uzņēmumu vidū.    

Serviss
Capital serviss ir sertificēts Kvalitātes vadības sistēmā LVS EN ISO 9001:2008.

Capital nodrošina garantijas un pēc pārdošanas servisu pašu ražotajiem datoriem NEO, kā arī ir ieguvis servisa autorizāciju no pasaules vadošajām datoru ražotājkompānijām. Capital ir Apple Authorized Service Provider, Dell Authorized Service Partner, Dell EMC Service Delivery Partner.

Capital Serviss piedāvā klientiem slēgt līgumu par 24 stundu servisu visā Latvijā. Lai saņemtu papildus informāciju zvaniet pa tālruni 67517824 vai rakstiet uz e-pastu: [email protected]