Mūsu partneri

IT produkti un tehnoloģijas ir komandas sporta veids, tāpēc AS Capital sadarbojas ar pasaules mēroga IT uzņēmumiem un no savas puses dara visu nepieciešamo, lai arī lielākie un veiksmīgākie nozares uzņēmumi atzītu mūs kā sadarbības vērtu un uzticamu partneri, kurš spēj ne vien pārdot, bet arī kompetenti konsultēt un nepieciešamības gadījumā sniegt konkrētā ražotāja vai izstrādātāja prasībām atbilstoša līmeņa garantijas vai ārpus garantijas servisa pakalpojumus.

Mūsu speciālisti ir apmācīti un sertificēti atbilstoši sadarbības partneru uzstādītajām prasībām kvalitātes, personāla kompetences un tehniskā aprīkojuma jomās, un darbs pie sadarbību uzturēšanas un attīstīšanas tiek nepārtraukti turpināts.

Ilgākā laika periodā apliecinot savu profesionalitāti un zināšanas, Capital kļuvis par:


Microsoft Gold partner and solution provider

Apple Authorised Reseller

Intel Platinum Technology Provider

Dell Technologies Titanium Partner

Lenovo PC Partner Platinum

SGI Channel Network Distributor         

               

Capital Serviss ir ieguvis servisa autorizāciju no pasaules vadošajām datorražotājkompānijām un nodrošina klientiem garantijas un pēc pārdošanas servisa pakalpojumus visaugstākajā kvalitātes līmenī. Capital ir:


Apple Authorised Service Provider
Dell Authorised Service Partner
Dell EMC Service Delivery Partner

Lenovo Authorised Service Provider

Lai saviem klientiem nodrošinātu pasaules līmeņa IT risinājumus, Capital sadarbojas ar vairāk kā 30 pasaules vadošajām IT nozares kompānijām - personālo un portatīvo datoru, komponenšu, perifērijas iekārtu, aksesuāru, serveru un tīklu risinājumus jomā.