Kā mūs atrast?
AS Capital biroja un servisa ēka atrodas Ganību dambī 23c, netālu no Rīgas centra, iepretim AS Radio SWH, starp Rankas un Sāremas ielām.

Izmantojot sabiedrisko transportu: līdz AS Capital var nokļūt ar 5., 9. tramvaju vai 2. autobusu. Vairāk skatīt Rīgas Satiksmes mājas lapā >  Jāizkāpj pieturā Rankas iela, izmantojot gājēju pāreju ar regulējamo luksoforu, jāšķērso Ganību dambis, jādodas uz AS Capital ēku Ganību dambī 23c.

Izmantojot auto un braucot no centra puses, jāievēro satiksmes noteikumi, kas neļauj izdarīt kreiso pagriezienu, lai iebrauktu pa taisno AS Capital ēkas pagalmā. Tādēļ jāizmanto attēlā norādītā shēma: jābrauc līdz regulējamam krustojumam ar Sāremas ielu, jāpagriežas pa kreisi krustojumā, jābrauc caur autoservisa teritoriju, tad jāgriežas pa labi uz AS Capital ēku. Jānovieto mašīna klientu autostāvvietā, pa ēkas galveno ieeju vai servisa ieeju dodieties iekšā.


Norāde: Google Maps   |   GPS:  56.981639, 24.116194   |   Ielas attēls: Google Street View   |   Bing Kartes: skatīt   |   Waze: Capital.lv