Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat Capital privātuma politikai, tai skaitā sīkfailu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Jaunie iPad Pro un MacBook Air

Uzlabotie iPad Pro un MacBook Air ir klāt!


iPad ProNākamais dators nav dators. Tas ir maģisks stikla gabals. Tas ir tik ātrs, ka lielākā daļa klēpjdatorus netiek tam līdzi. Tam ir pro kameras, kas var pārveidot realitāti.
Un jūs varat to izmantot ar pieskārienu, zīmuli, tastatūru un tagad skārienpaliktni. Tas ir jaunais iPad Pro.
Liquid Retina displejs no malas līdz malai ir ne tikai krāšņs un ieskaujošs, bet arī aprīkots ar neticami modernām tehnoloģijām. Tāpat kā ProMotion, True Tone un nozarē vadošā krāsu precizitāte, kas liek visam likties atsaucīgam un izskatīties satriecoši. Pavisam vienkārši šī funkciju kombinācija padara to par vismodernāko mobilo displeju pasaulē.
Pilnīgi jaunā Magic Keyboard ir pārsteidzošs iPad Pro pavadonis. Tai ir visu laiku labākā mašīnrakstīšanas pieredze iPad, skārienpaliktnim, kas paver jaunus veidus darbam ar iPadOS, USB-C portam caurlaides (Pass-Through) lādēšanai un iPad korpusa aizsardzība. Ar jauno peldošo konsoles dizainu iPad Pro piestiprinās magnētiski un ļauj vienmērīgi pielāgoties nevainojamam skata leņķim.
Noklikšķināmais trackpad paver pilnīgi jaunu veidu, kā darboties iPadOS. Tas ļauj kontrolēt jauno kursoru iPadOS, kas ir lieliski piemērots tādiem uzdevumiem kā izklājlapas rediģēšana, teksta atlasīšana vai vienkārši visa veikšanai tieši no skārienpaliktņa. Un jūs varat mainīt aktīvās aplikācijas pārvietoties ar pazīstamiem Multi-Touch žestiem, piemēram izmantojot divus pirkstus, lai ar peles labo taustiņu noklikšķinātu.

Uzzini vairāk >> https://bit.ly/2K9CKNH


MacBook AirJaunais MacBook Air – tagad ar dubultu veiktspēju, divkāršu atmiņas ietilpību, izcilo Retina displeju un “Magic” klaviatūru, saglabājot savu neticamo vieglumu un plānumu.
Tas būs aprīkots ar 10. paaudzes Intel Ice lake procesoriem. Lētākā komplektācija ar divkodolu 1,1GHz i3 procesoru, jaudīgākā ar 1,2GHz četrkodolu i7. Pamatversija šoreiz būs aprīkota ar 256 GB cieto disku ar iespēju to palielināt līdz 2 TB
MacBook Air ir Apple T2 Security procesors – Apple radīts un īpaši Mac pielāgots otrās paaudzes procesors, kas MacBook Air padara vēl drošāku. Kad tu izmanto Touch ID, lai atbloķētu savu Mac vai autentificētu dokumentu, tava informācija paliek drošībā. Ar momentāno datu šifrēšanu visi tavi SSD saglabātie dati tiek automātiski un droši šifrēti.
Apple ir radījis alumīnija sakausējumu, kurš ir tikpat stiprs, izturīgs un nevainojams, bet kura ražošanai nav nepieciešams no zemes dzīlēm iegūt jaunu alumīniju. Tas tiek ražots, izmantojot atkārtoti savāktā alumīnija skaidas, kuras tiek pārstrādātas līdz pat atomu līmenim. Rezultāts ir korpuss, kurš ir tikpat neticami skaists un stiprs kā jebkurš mūsu radītais. Šis ir visu laiku zaļākais Mac.

Uzzini vairāk >> https://bit.ly/3blMGPtSIA Capital Classic | Ganību dambis 23c, Rīga, Latvija, LV-1005, +371-67517822, info@capital.lv