Capital paplašina darbību


AS Capital paplašinā darbības reģionu iegādājoties Kazahstānas vadošā Supermicro infrastruktūras partnera POLYWORKS daļas.

Capital un Polyworks cieši sadarbojās infrastruktūras projektu realizācijā kopš 2016 gada. Savukārt Polyworks inženieriem ir vairāk kā 10 gadu pieredze Supermicro risinājumu ieviešanā.
Vairāk informācijas par Polyworks pieejama polyworks.kz un serverworks.kz mājas lapās.

Lūk informācija par uzņēmumu latviešu valodā:

PolyWorks izveidoja speciālisti, kuriem ir daudzu gadu pieredze (vairāk nekā 10 gadi) korporatīvā IT atbalsta jomā. Pirmkārt, mūsu uzņēmums ir koncentrējies uz serveru, datu glabāšanas sistēmu, perifērijas ierīču un programmatūras produktu piegādi, konfigurēšanu un turpmāko uzturēšanu. Uzņēmums atrodas Almati, bet tam ir plašs partneru tīkls visā Kazahstānā.

Mūsu galvenais serveru partneris ir Supermicro, Amerikāņu uzņēmums, kas atrodas Silīcija ielejā. Supermicro serveru iezīme ir to elastīgā konfigurācija, kas ļauj izvēlēties optimālu servera konfigurāciju konkrētiem klienta uzdevumiem, vai tas būtu augstas veiktspējas serveris prasīgu uzdevumu veikšanai, serveris lielu informācijas daudzumu glabāšanai un apstrādei, video novērošanas serveris vai grafiskā stacija darbam ar multimediju saturu. Jebkuram konkrētam uzdevumam mūsu eksperti varēs izvēlēties optimālu servera konfigurāciju un ieteikt, kādi faktori ir jāpievērš uzmanība, lai iegādātais aprīkojums pilnībā atbilstu klienta vēlmēm. Bet mēs saprotam, ka ir uzņēmumi, kas kā korporatīvo zīmolu IT jomā izmanto tikai viena ražotāja aparatūru un programmatūru. Šī pieeja ir pamatota vidēja un liela mēroga organizācijām. Tāpēc mūsu portfelī vienmēr ir tādi pasaules zīmolu serveri un cits aprīkojums kā HP, Dell, IBM, Lenovo, Fujitsu.

Uzglabāšanas sistēmas mūsu uzņēmumā pārstāv tādi zīmoli kā Infortrend, QNAP, Synology un Asustor. Mēs redzam šī tirgus segmenta turpmāko attīstību un tāpēc vienmēr cenšamies būt šī virziena priekšgalā un klientiem izvēlēties optimālākos risinājumus un vienmēr līdzsvarot cenu / funkcionalitāti / veiktspēju / uzticamību , un tas ir ļoti grūts uzdevums, bet vienmēr ir ļoti interesants.

Lai visi mūsdienu IT infrastruktūras komponenti darbotos efektīvi, mums ir jānodrošina stabila saziņa starp tiem. Tāpēc dažādu ražotāju tīkla aprīkojums tiek parādīts mūsu uzņēmuma katalogā: Cisco, D-Link, Netgear, TP-Link, SNR.

Protams, mēs esam tādu IT gigantu kā Intel vai Microsoft partneri, mēs piedalāmies viņu programmās un semināros, par ko liecina skaisti sertifikāti plauktos. Un mums ir daudz tiešu līgumu vai caur izplatītājiem ar komponentu un programmatūras ražotājiem, piemēram: Kingston, BroadCom (agrāk Avago, LSI), Adaptec, Seagate, WD, Toshiba, WEB DT, 1C, Kaspersky utt.

Bet visvērtīgākā lieta mūsu uzņēmumā ir cilvēki, viņu pieredze dažādos projektos, sākot ar banālu serveru pārsūtīšanu, beidzot ar datu centra segmenta ieviešanu ar Blade risinājumiem, satura tulkošanas sistēmu ieviešanu, elektroniskās rindas, biometrisko laika uzskaiti vai transakciju apstiprināšanu bankās. Katrs projekts ir unikāls savā veidā, un tā ieviešanas laikā iegūtās zināšanas ļaus mūsu klientiem izmantot mūsu pieredzi un sasniegt vēl lielākus sasniegumus.