AS “Capital” saņem Dell EMC Platinum partnerības apliecinājumu.

Publikācijas datums: 2017-03-03 16:14:00

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums As “Capital” ir saņēmis nozīmīgu Dell EMC novērtējumu – partnera statusu “Dell EMC Partner Platinum”. Statuss apliecina, ka Capital speciālisti ir sertificēti atbilstoši sadarbības partneru uzstādītajām prasībām kvalitātes, personāla kompetences un tehniskā aprīkojuma jomās.

Sadarbība un atbalsts ar vienu no lielākajiem datorražotājiem pasaulē ļauj efektīvi izmantot jaunākās tehnoloģijas un sasniegumus IT industrijā, piedāvājot risinājumus atbilstoši klienta vajadzībām. Dell datortehnika ir pieprasīta un novērtēta visā pasaulē gan mājas lietotāju, gan uzņēmumu un valsts pārvaldes institūciju vidū. 
Ar Capital piedāvātajiem Dell risinājumiem iespējams iepazīties šeit http://capital.lv/dell

Par uzņēmumu.
As Capital ir viens no vadošajiem Latvijas informāciju tehnoloģiju (IT) uzņēmumiem ar 25 gadu darbības pieredzi, vairāk nekā 27 miljonu eiro apgrozījumu un 90 pieredzējušiem un profesionāliem darbiniekiem. As Capital ir viens no pieredzes bagātākajiem IT uzņēmumiem Latvijas tirgū un tā sasniegumus novērtē un atzīst arī pasaulē lielākie IT tirgus spēlētāji – savas darbības laikā Capital kļuvis par pārstāvi un novērtētu sadarbības partneri tādiem zīmoliem kā Apple, Dell, Intel un Microsoft.