Apple BuyBack

Saprātīgs ceļš uz
jaunāku Apple produktu.

 

Privātpersonām
IZVĒLIES JAUNĀKU IPHONE

Apnicis iPhone 8 vai vienkārši vēlies tikt pie jaunāka iPhone? Atdod savu veco Apple ierīci un tiec pie jaunākās, tērējot mazāk.

Precīzu ierīces atpirkuma vērtību varēsim noteikt tikai pēc preces diagnostikas Capital Autorizētajā Apple servisa centrā.

Ja vēlies saprast, cik liels būs ietaupījums un saņemt precīzu piedāvājumu Tavas Apple ierīces atpirkumam – raksti uz apple@capital.lv vai zvani 67517833, kā arī nāc ciemos uz Capital veikalu Ganību dambī 23C.

Uzņēmumiem
PALIELINI JAUDU SAVAM BIZNESAM

Apple zīmola viena no specīgajām pusēm ir augstā atpirkuma vērtība Ja uzņēmumā jau lietojat  Apple datoru, telefonu, planšeti – pārdomā un parēķini, vai nav izdevīgs brīdis pāriet uz jaunākiem modeļiem uz ietaupīt, nododot esošo tehniku mums. Precīzu ierīces atpirkuma vērtību varēsim noteikt tikai pēc preces diagnostikas Capital Autorizētajā Apple servisa centrā.

Ja vēlies saprast, cik liels būs ietaupījums un saņemt precīzu piedāvājumu Tava uzņēmuma esošās Apple produkcijas maiņai uz Tev vēlamo – raksti bizness@capital.lv vai zvani 25522255.